Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wybór piekarnika - rady

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybór piekarnika - rady

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Gnavis 15 mar 2013, 19:46
    Witam. Zamierzam kupić piekarnik. Cena nie jest aż tak istotna, mogę pozwolić sobie na wydanie większej sumy. Ważne, żeby to był solidny sprzęt. Przy okazji prosiłbym też o poinformowanie mnie, jak się zapatrujecie na takie rzeczy jak sterowanie dotykowe? Na pewno powinien mieć termoobieg i termosondę. Jak wy uważacie, co byście polecili?
    Cytuj
  • jarzynka 16 mar 2013, 17:25
    Gnavis napisał:Witam. Zamierzam kupić piekarnik. Cena nie jest aż tak istotna, mogę pozwolić sobie na wydanie większej sumy. Ważne, żeby to był solidny sprzęt. Przy okazji prosiłbym też o poinformowanie mnie, jak się zapatrujecie na takie rzeczy jak sterowanie dotykowe? Na pewno powinien mieć termoobieg i termosondę. Jak wy uważacie, co byście polecili?
    Wszystko w sumie zależy od tego czego oczekujemy od piekarnika. Jeśli często będziemy go używać warto zainwestować w taki, który ma więcej funkcji i bajerów. Dla mnie nie ma różnicy czy piekarnik ma sterowanie dotykowe czy standardowe. Polecić mogę piekarnik z funkcją pirolizy- sam się czyści i ten problem odpada.
    Cytuj
  • mon1ka123 21 mar 2013, 11:17
    podobnie jak przedmówca uważam że trzeba to dopasować do rzeczy które będziemy w nim przyrządzać, dla mnie termoobieg to podstawa. A jak masz fundusze to możesz zastanowić się też nad innymi bajerami, typu blokada drzwiczek przed dziećmi czy system chłodzenia frontu
    Cytuj
  • jarzynka 21 mar 2013, 12:39
    dokładnie. Wszystko zależy od sumy jaką dysponujemy i od naszych oczekiwań. Wiadomo, że w przypadku piekarnika do zabudowy ważną kwestią może być również design- który powinien być spójny z kuchnią.
    Cytuj
  • PearlG 15 kwi 2013, 16:57
    Podbijam temat. A z konkretnych modeli, co jest wartego uwagi? Co do pyrolizy, to rzeczywiście sporo ludzi sobie to chwali.
    Cytuj
  • jarzynka 16 kwi 2013, 14:46
    ja mam akurat piekarnik do zabudowy Whirlpool. Bardzo fajnie się sprawdza.Dużo piekę więc akurat posiadam sprzęt wielofunkcyjny.
    Cytuj
  • PearlG 15 maj 2013, 12:13
    Mnie by jeszcze zależało na takim ze sterowaniem dotykowym. Ponoć fajna opcja, ułatwia obsługiwanie piekarnika. Sporo piekarników to posiada?
    Cytuj
  • jarzynka 15 maj 2013, 16:26
    wydaje mi się, że sterowanie dotykowe zrobiło się dość popularne i bardzo wiele sprzętów je teraz posiada. Oczywiście na rynku można znaleźć wiele modeli piekarników ze sterowaniem dotykowym.
    Cytuj
  • mojakuchniaach 24 lip 2013, 17:16
    Wczoraj pół wieczoru spędziłam na przeglądaniu ofert producentów i sklepów ze sprzętem AGD. Niedługo się przeprowadzam i będę potrzebowała wszystkich sprzętów w tym piekarnika. Wiem, że ma mieć pyrolizę, teleskopowy ruszt (czy jak tam się nazywają te wysuwające się kratki} i tyle. Wizualnie wszystkie piekarniki są do siebie niezwykle podobne, funkcje też mają zbliżone tym bardziej trudno wybrać. Zastanowiły mnie też piekarniki z Ikea. Faktycznie nie mają zbyt nowoczesnego wyglądu, ale za to 5 lat gwarancji.
    Ależ mam mętlik w głowie. Pomocy.
    Cytuj
  • jarzynka 25 lip 2013, 20:09
    mojakuchniaach napisał:Wczoraj pół wieczoru spędziłam na przeglądaniu ofert producentów i sklepów ze sprzętem AGD. Niedługo się przeprowadzam i będę potrzebowała wszystkich sprzętów w tym piekarnika. Wiem, że ma mieć pyrolizę, teleskopowy ruszt (czy jak tam się nazywają te wysuwające się kratki} i tyle. Wizualnie wszystkie piekarniki są do siebie niezwykle podobne, funkcje też mają zbliżone tym bardziej trudno wybrać. Zastanowiły mnie też piekarniki z Ikea. Faktycznie nie mają zbyt nowoczesnego wyglądu, ale za to 5 lat gwarancji.
    Ależ mam mętlik w głowie. Pomocy.
    Whirlpool ma duży wybór jeśli chodzi o piekarniki. Chodzi o taki do zabudowy?
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum