Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Płyta indukcyjna - na co patrzeć?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Płyta indukcyjna - na co patrzeć?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 26 kwi 2015, 22:43
    A to mi akurat bardzo przypadło do gustu. Lubie wielofunkcyjność.
    Cytuj
  • favcia 27 kwi 2015, 13:45
    jarzebina napisał:Z tymi fazami to jest tak, że zazwyczaj płyty indukcyjne potrzebują tzw. siły, a nie wszędzie ona jest (w blokach najczęściej nie ma), więc nie da się korzystać z indukcji. A ta płyta, o której mowa była wcześniej, ma flexi power i działa tak samo na sile, jak i na "zwykłym prądzie", który jest wszędzie.
    Jarzębina ja trochę sobie czytałam o płytach indukcyjnych trochę używam, ale weź mi powiedz co to jest ten flexi power???
    Cytuj
  • Meggi85 29 kwi 2015, 0:34
    Czy to chodzi o to, że płyta rozpoznaje, która strefa grzania jest wykorzystywana a która nie, i tą z której nie korzystamy automatycznie wyłącza? Wydaje mi się, ze sprzedawca w sklepie coś mi o tym tłumaczył, ale nie ejstem pewna.
    Cytuj
  • Horsie 29 kwi 2015, 20:03
    Meggi nie to nie jest ta funkcja aczkolwiek występuje w tych płytach.

    Flexipower to funkcja która nie pozwala przeciążyć płyty. Dzięki czemu można ja podłączyć tylko do jednej fazy
    Cytuj
  • Meggi85 30 kwi 2015, 1:47
    Aaa to ta część o której mój mąż słuchał, dla mnie to czarna magia. Ale fakt, że sprzęty Electroluxa mają bardzo dużo funkcji, które mają nam usprawnić działanie i ułatwiać życie. Cieszy mnie, ze jest ich tyle i nie muszę pamiętać ich nazw, żeby docenić ich działanie w codziennym życiu uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 30 kwi 2015, 14:02
    favcia napisał:
    jarzebina napisał:Z tymi fazami to jest tak, że zazwyczaj płyty indukcyjne potrzebują tzw. siły, a nie wszędzie ona jest (w blokach najczęściej nie ma), więc nie da się korzystać z indukcji. A ta płyta, o której mowa była wcześniej, ma flexi power i działa tak samo na sile, jak i na "zwykłym prądzie", który jest wszędzie.
    Jarzębina ja trochę sobie czytałam o płytach indukcyjnych trochę używam, ale weź mi powiedz co to jest ten flexi power???
    cofnij się trochę w temacie, bo mówimy o tym od kilku dni przymrużenie oka Chodzi o to, że płyta ta nadaje się do każdego rodzaju instalacji i nie musisz mieć doprowadzonej do mieszkania tzw. siły.
    Cytuj
  • lunatyczka 1 maj 2015, 11:51
    Najpierw patrzę na wygląd i jeśli mi sie podoba to resztę rzeczy biorę pod uwagę przymrużenie oka Znalazłam tutaj [url=http://...]link http://www.mixmedia.pl/top-produkty-wsrod-kuchni,a-2795 [/url] fajne zestawienie najlepszych sprzętów kuchennych. I myślę, że jesli i wygląd jest odpowiedni i to że jest na topie moja wybrana kuchenka to mogę zaryzykować przymrużenie oka A najprostszym sposobem jest wybieranie z kimś, kto się na tym zna.
    Cytuj
  • indonezja 6 maj 2015, 15:02
    dzięki fajny ten ranking http://www.mixmedia.pl/top-produkty-wsrod-kuchni,a-2795 znalazłam tutaj m in bardzo fajną amice i beko tylko teraz problem co wybrac wielki uśmiech będe musiała przeanalizowac ich parametry i porównać sobie co się bardziej opłaca kupić uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 8 maj 2015, 9:58
    Tylko co wam po wyglądzie jak nie będzie cos wystarczająco funkcjonalne. Moim zdaniem wygląd sprzętu to jest oczywiście jakiś punkt na liście tego na co można zwrócić uwagę, ale bez przesady. Ja postawiłam najpierw na dobranie tego wszystkiego co będzie mi potrzebne. A dopiero z tych propozycji wybierałam które mi się podoba, które wielkością dopasować i inne kryteria. Szczególnie, że tak jak w moim przypadku Electroluź ma tak dużo funkcji w swoich sprzętach, że zaczynanie od wyglądu nie miałoby sensu uśmiech
    Cytuj
  • koonik 8 maj 2015, 15:23
    ja akurat wybieram po prostu po firmie.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Filtr basenowy