Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jak wynająć auto na krótki wyjazd, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wynająć auto na krótki wyjazd

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Longdroad 17 cze 2011, 13:01
    Jaki koszt?
    Kaucja, ale to zwracają
    stawka dzienna * ilość dni (minut rabat jak dają)
    opłata za wniosek
    odkupienie paliwa zużytego
    ubezpieczenie

    Na 3 może wyjść np 300-400 zł może taniej.
    Cytuj
  • AdamSaM 17 cze 2011, 15:13
    Nie wynajmą auta osobie poniżej 21 lat i nowo upieczonym kierowcom. Prawko trzeba mieć z rok lub dwa.

    Ważne jest sprawdzić auto na miejscu czy nie ma żadnych rys i innych usterek, bo przy oddawaniu mogą powiedzieć, że to my tak samochód załatwiliśmy i karzą na za to płacić.
    Cytuj
  • hanka100 19 lip 2011, 14:00
    My z mężem wynajmujemy samochody od kilku lat. Ostatnio z lPol-Motu . Najczęściej na okres 2 lat jeden model, także zawsze jeździmy nowym. W cenie też są naprawy, także te koszta odchodzą. Na razie bardziej opłaca nam się wynajmować, aniżeli kupować.
    Cytuj
  • ewa1974ll 22 lip 2013, 12:52
    Ja korzystałam z firmy Wypożyczalnia samochodów Speed. Wszystko przebiegło pomyślnie.
    Cytuj
  • Wojciech38 7 paź 2013, 15:16
    Zawsze staram się od jakiegoś znajomego wypożyczyć samochód, a najwyżej gdzieś na forum w internecie poszukać auta u prywatnych właścicieli niż iść i przepłacać w wypożyczalni. Dużo ofert można znaleźć czy to na Autotrasa, Allegro i innych tego typu serwisach.
    Cytuj
  • Arthur88 17 paź 2013, 11:58
    A jaka jest średnia wysokość kaucji za wypożyczenie przeciętnego autka z wypożyczalni?
    Cytuj
  • kasia1102 29 paź 2013, 11:29
    Wynajęcie auta na rodzinny wyjazd, super sprawa. O nic nie trzeba sie martwić, auto ubezpieczone. Myśmy z mężem tak zrobili, mimo, że mamy swój samochód. Wynajelismy auto na jeden dzień, tak aby sobie pozwiedzac okolice. Wynajęlismy auto w Deparcie, w cenie mieliśmy wszystkie ubezpieczenie auta, nic dodatkowo nie musielismy płacić. Tylko tyle, że za benzynęuśmiech.
    Cytuj
  • Exploring-Around 1 lis 2013, 21:15
    Inny pomysł: można wynająć busa w kraju, wziąć rodzinkę plus drugą znajomą rodzinkę i pojechać na weekend do Czech, czy Słowacji. Takie wycieczki indywidualne są coraz bardziej doceniane.
    Cytuj
  • erykit 30 gru 2013, 11:08
    Warto jest skorzystać z wypożyczalni samochodów. Znajdziesz je w praktycznie każdym większym mieście ale ja bym polecał skorzystanie z usług tej firmy które oferuje bardzo duży wybór niedrogich samochodów uśmiech
    Moim zdaniem warto ponieważ sam korzystałem z jej usług. Wszystko jest ubezpieczone i w bardzo dobrych cenach...
    Cytuj
  • asasyn 30 gru 2013, 12:27
    Dobrym rozwiązaniem jest wynajem samochodu, jeśli nie posiada się własnego. Na takie krótkie wypady to jest idealneuśmiech sam już tak robiłem i nie żałuję.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum