Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Manta robi telewizory 3D

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Manta robi telewizory 3D

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • DeusEX 5 lis 2011, 11:47
    Dowiedziałem się, że polska producent elektroniki użytkowej zaczął produkcję telewizorów 3D.
    No nie wiem, Manta nie słynie z jakości swoich wyrobów, choć niektóre może się nie psują, ale generalnie nie jest dobrze.
    Niby cena ma być atrakcyjna po od 2100 zł, a to jest całkiem przystępna kwota. Może nawet i bym pomyślał, ale ta jakość. tandeta.
    Cytuj
  • AMD64 5 lis 2011, 14:29
    Jeszcze nic nie mam Manty, bo też słyszałem o ich jakości nie najwyższych lotów.
    Cena może i atrakcyjna, ale co mi po niej jak telewizor siądzie po tygodniu a w serwisie spędzi dwa tygodnie.
    Alternatywą jest Funai, tylko ten chyba nie ma w ofercie TV 3D.
    Cytuj
  • Unimatryca01 5 lis 2011, 16:28
    Telewizory Manty produkowane są w technologii CCFL i korzystają z matryc dostarczonych przez firmę LG. Każdy z telewizorów będzie posiadał aż 4 zestawy pasywnych okularów. Wielkość matrycy to aż 42 cale.
    Manta sporo ryzykuje inwestując w takie produkty zważywszy, że np. Philips pozbywa się działu telewizorów. Nie wytrzymuje konkurencji własnie z LG i Samsungiem.
    Nie wiem będzie ze sprzedażą Manty, ale jak jej nie wyjdzie to padnie.?
    Cytuj
  • Asusek 5 lis 2011, 17:58
    TV 3D dla Manty produkuje w łodzi Flextronics.
    Same TV nie powalają na kolana, ale Manta wierzy w swoje produkty i daje aż 5 lat gwarancji typu zero dead pixel.
    Kontrast jest taki sobie, za to pobór energii na poziomie 240W nie jest tym czego oczekują klienci.
    Nie odstaje może od czołówki, ale są TV które ciągną mniej niż 90W. A to przy cenie prądu jest istotne.
    Cytuj
  • Path_Finder 5 lis 2011, 21:27
    Pierwsze tV Manty są już w sklepach



    Specyfikacja Manta TV 3D LCD 42’:

    Optymalna rozdzielczość 1920×1080/60Hz
    Wielkość plamki 0,4845mm x 0,4845mm
    Obszar aktywny 930,24mm x 523,26mm
    Kolory 16,7M
    Zużycie energii przez głośniki 8W + 8W
    Wymiary (Dł. x Wys. x Szer.) bez podstawy 1014 x 625 x 115 mm z podstawą 1014 x 691 x 115 mm

    Głośniki 8W??? no to przyskąpili.

    Nie znalazłem nic na temat możliwości podłączenia internetu, a w tym kierunku idzie samsung, sony i LG.
    Inna sprawa to Skype, który jest dostępny w wybranych TV panasonica. A tu nic. Manta jedzie tylko ceną.
    Cytuj
  • Divix 5 lis 2011, 23:44
    Z tą atrakcyjną ceną to bym nie przesadzał.
    patrzcie np, na to
    http://www.neo24.pl/telewizory-plazmowe-i-lcd,c5802v1,od0do12897.fhtml

    Granice 2000-2500 dla 3D to nic nadzwyczajnego.
    Cytuj
  • 6CiS 6 lis 2011, 7:36
    Na razie to pic na wodę. Ile stancji nadaje w 3D?
    Ile filmów można wypożyczyć w 3D? trochę ich jest, ale to też pic na wodę.
    To żadne 3D tylko różnicowanie głębi pierwszoplanowej i drugoplanowej scenerii. I to niby jest owe 3D.
    W dodatku męczy oczy i to bardzo, nie mówiąc o słabym odwzorowaniu kolorów.
    Cytuj
  • Bambuss 14 gru 2011, 16:32
    Jeżeli chodzi o ilość stacji, które nadają w 3D to na stan dzisiejszy jest słabo, ale tak samo było z Blu-ray: najpierw nic nie było na ten nośnik, a teraz się wysypało. A wracając do TV, to ja bym nie zaryzykował nawet tych dwóch tysi... Teraz mam telewizor Sony Bravia i jestem zadowolony.
    Cytuj
  • panka 23 wrz 2012, 13:02
    a czy warto inwestować w telewizor 3D manty?? bo zauważyłam, że cena jest dużo niższa, niż innych producentów. Nigdy nie miałam nic manty i dlatego się waham....
    Cytuj
  • witamja4 12 sty 2013, 18:35
    Skoro mowa o telewizorach 3D ,to co sądzicie o tym telewizorze
    Cytuj
1 2 z 2  
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum