Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Telewizja "n" czy Cyfrowy Polsat, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Telewizja "n" czy Cyfrowy Polsat

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • PlugandPlay 10 sty 2011, 14:19
    Oferta Nowego Cyfrowego Polsatu wygląda teraz znacznie lepiej. W cenie pakietów są już kanały HD – ktoś wcześniej napisał, że Polsat nie ma HD.
    Za pakiet Familijny HD możesz płacić 39,90 i w tym masz już cztery kanały HD: Polsat HD, AXN HD, NAT GEO WILD HD oraz FOX HD. Wcześniej za jeden kanał HD płaciło sie nawet 5 zł a teraz za 4 kanały płaci się o dwa złote więcej niż w starej ofercie. Przy podpisaniu umowy masz wybór czy chcesz mieć możliwość zejścia do pakietu MINI HD (14,9) czy może dokupić sobie usługi dodatkowe : EXTRA HD SPORT HD lub VOD LUB CINEMAX HD. No chyba, że znowu dali jakąś promocję 5w1 :-)
    Cytuj
  • DjBram 10 sty 2011, 16:08
    Przed chwilą sprawdzałem ofertę programów w polsacie cyfrowym ale nie widzę tam kanału vivy. Czy jest on w ofercie polsatu ale nie jest pokazany w ofercie, czy po prostu mają ubogą ofertę programów ?
    Cytuj
  • 7Dekoder 10 sty 2011, 19:14
    W ofercie może go niebyć bo to jest kanał FTA czyli bezpłatny. Ale jest w 100 proc.
    Cytuj
  • loliloopy 22 sty 2011, 18:52
    Osobiście wybrałbym N, ze względu na nowoczesność, jakość, ilość kanałów. Najlepiej polować na dobrą ofertę promocyjną. 3D może faktycznie obecnie jest jako niespodzianka-nowość ale myślę, że w ciągu tego roku stanie się standardem. Obecnie jest promocja noworoczna np.48zł na 13 miesięcy przy wszystkich pakietach tematycznych.
    Cytuj
  • MrufkaZED 11 lut 2011, 0:27
    Zdecydowanie N. Mają najwięcej kanałów w jakości HD, w ramach abonamentu. Dużo kanałów filmowych i nSport z ligą mistrzów-niedługo zaczynają się rozgrywki więc wieczorami sobie filmów nie pooglądam. Dobrze, że mamy dekoder z nagrywarką uśmiech , inaczej byłyby kłótnie o pilota.
    Cytuj
  • ArtHrabia 11 lut 2011, 6:50
    Miałem kiedyś przykrą sytuację z Cyfrą, bo naliczyli mi parę złotych kary tylko za to, że Poczta Polska przyniosła rachunek trzy dni po terminie zapłaty i no nie zapłaciłem na czas. Na infolinii pan powiedział mi, że to moja wina i muszę płacić. No to zapłaciłem i już nie skorzystałem z Cyfry.
    Teraz mam telewizję N i nawet jak nie zapłacę całości na czas, to nikt nie robi wielkiego Halo. Może masz szczęście.
    Nie wiem jak to jest w Polsacie, ale ten zamierza walczyć o klienta więc nie będzie go chyba strofował o parę złotych jakie na czas nie dojdą.
    Cytuj
  • DDR 11 lut 2011, 8:03
    Przy Cyfra+ można sobie kupić spliter i podzielić sygnał na np 8 odbiorników a płacąc jeden abonament..
    Nie wiem jak to jest z jakością obrazu przy 8 TV, ale przy dwóch jest ok.
    Cytuj
  • keress 11 lut 2011, 8:51
    A może telewizja kablowa typu UPC? Miałem przez dwa lata cyfrowy polsat, ale ze względu na słabą ofertę kanałów z ligami piłkarskimi, zdecydowałem się przenieść do UPC. Płacę trochę więcej, ale mam telewizję dzieloną na 3 odbiorniki i za to nie płacę dodatkowo.
    Cytuj
  • marianna-na 10 maj 2011, 16:16
    w tej chwili, gdy w podstawowym abonencie enki oferowany jest nie tylko polsat, ale również polsatowskie kanały tematyczne, ten dylemat w ogóle nie istnieje- oczywiście że enka z turbodekoderem
    Cytuj
  • Chelek 16 maj 2011, 14:49
    heh No dokładnie. Strasznie fajnie, że się dogadali. Nie trzeba nic kombinować z tym Polsatem. Bez niego było trochę lipnie, ale problem z głowy. Poza tym enka to Liga Mistrzów. Dla mnie argument nie do przebicia wielki uśmiechwielki uśmiech
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum