Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jaki kierunek studiów wybrać?, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kierunek studiów wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nadia1500 17 kwi 2014, 1:52
    Kolor56 napisał:Dobrym kierunkiem może teraz być praca socjalna. Można po niej znaleźć pracę. Ten kierunek można uczyć się nawet w systemie e-e-learningowym na Uczelni Korczaka w Warszawie. Jest to fajne udogodnienie dla pracujących osób.
    System e-learningowy? Jeszcze o tym nie słyszałam. Jak to wygląda i na czym polega?
    Też studiuję pracę socjalną ale na innej uczelni - państwowej, i mam w planach przenieść się na prywatną bo podobno jest wyższy poziom i bardziej indywidualne podejście do studenta.
    Cytuj
  • Gugolin 17 kwi 2014, 9:15     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2014, 8:32, w całości zmieniany 1 raz)
    szkoda czasu na studia humanistyczne, już lepiej uczyć się spawania czy innego fachu


    [url=http://www.mivo.pl/pol_m_Kobiety_Rodzaj-obuwia_Klapki-i-Japonki-544.html]klapki damskie[/url]
    Cytuj
  • 18 kwi 2014, 11:19
    autor napisał:Dobrym kierunkiem może teraz być praca socjalna. Można po niej znaleźć pracę.
    To jakiś żart?
    Cytuj
  • Ewelina_L 15 maj 2014, 20:58
    Czarno widzę perspektywy pracy dla młodego chłopaka, któremu mama i tata najwyraźniej szukają studiów...
    Cytuj
  • 16 maj 2014, 12:35
    System e-learningowy jest dobry dla studentów, którzy pracują. Dobrze rozwinięty ten system na kierunkach humanistycznych ma właśnie Uczelnia Korczaka w Warszawie. Loguje się tam do platformy i tam znajdują się materiały w formie prezentacji/wykładów na każdy przedmiot.
    Cytuj
  • 20 maj 2014, 13:08
    ja bym wybrał zarządzanie - to dobry kierunek
    Cytuj
  • Ewelina_L 21 maj 2014, 23:29
    rozwojmozgu napisał:ja bym wybrał zarządzanie - to dobry kierunek
    Zarządzenie jest modne, więc póki co ma kto zarządzać, ale nie ma kim zarządzać. To taki kierunek dla ludzi który koniecznie chcą coś studiować, ale nie mają bladego pojęcia, co.
    Cytuj
  • mscislaw 22 maj 2014, 12:53
    Ja również jestem zdania, że obecnie szkoda jest czasu na studia humanistyczne - niestety ale w zasadzie każdy chyba wie jak jest ciężko z pracą po takich kierunkach.
    Na Waszym miejscu postawiłbym przede wszystkim na IT. Dobrą renomą cieszy się [url=http://www.dobrauczelnia.pl/kierunek-informatyka]informatyka w Warszawie[/url] - są tam ciekawe specjalizacje, po których specjaliści są obecnie bardzo poszukiwani na rynku pracy. Mój brat aktualnie studiuje na Wyższej Szkole Informatyki Zarządzania i Administracji właśnie ten kierunek - konkretnie specjalizację sieci komputerowe. Myślę,ze znajdzie tam zatrudnienie.
    Cytuj
  • Ecia 26 maj 2014, 11:35
    Ciężko teraz o kierunek, po którym na pewno dostanie się pracę.
    Warto by było to coś zgodne z naszymi zainteresowaniami
    Gdy kierunki są zbyt oblegane i popularne, to też nie za dobrze...
    Choć zawsze można uciec za granicę przymrużenie oka
    Cytuj
  • marian5545 2 cze 2014, 11:53     (ostatnio zmieniony przez autora 2 cze 2014, 11:54, w całości zmieniany 2 razy)
    Ecia napisał:Ciężko teraz o kierunek, po którym na pewno dostanie się pracę.
    Warto by było to coś zgodne z naszymi zainteresowaniami
    Gdy kierunki są zbyt oblegane i popularne, to też nie za dobrze...
    Choć zawsze można uciec za granicę przymrużenie oka
    Wydaje mi się, że wyjazdy za granicę nie są już tak opłacalne jak kiedyś, przynajmniej w większości przypadków, ale też zależy gdzie. Moim zdaniem, jednak warto mieć te studia, ponieważ może kiedyś trafi się gdzieś okazja do dobrej pracy i właśnie dzięki studiom, będzie to możliwe. Poza tym, zgadzam się ze zdaniem, że jeżeli już iść na studia, to na coś co jest naszym zainteresowaniem, W innym przypadku sam etap studiów wydaje się męczący i łatwo można zrezygnować. Sam długo zastanawiałem się, czy studia są dla mnie dobrą decyzją, ale zrobiłem na [url=http://www.uth.edu.pl]http://www.uth.edu.pl [/url] i teraz mam dobrą pracę. Trzeba tylko znaleźć to, czym na prawdę chcielibyśmy się zająć w przyszłości. Czasami zajmuje to trochę więcej czasu, bo decyzja do prostych nie należy, ale nie ma co się od razu zniechęcać uśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: Kurs sushi