Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jaki kierunek studiów wybrać?, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kierunek studiów wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 11 cze 2014, 11:04
    To prawda, coraz mniej osób wyjeżdża za granicę, ale nie wiem czy jest jakiś kierunek studiów, który zapewni nam pracę. Wystarczy spojrzeć na to co się dzieje, jak wiele ludzi po studiach nie ma pracy. Niemniej jednak studia zawsze warto zrobić.
    Cytuj
  • Natsan 16 cze 2014, 11:01
    Coraz mniej osób wyjeżdża bo już nie ma kto jechać. Prawda jest taka, że żaden kierunek studiów pracy Ci nie zapewni, ale warto myśleć do przodu, a nie patrzeć jak jest teraz. Bezpieczeństwo wewnętrzne jest ostatnio popularne i poszukiwane przez pracodawców i ma być coraz bardziej. Z tym że też bym nie wybierał studiów drogich bo to się nie opłaca papier jest papier. [url=http://www.uns.edu.pl/]http://www.uns.edu.pl/[/url] jeżeli chodzi o o wspomniany kierunek bardzo fajna oferta uczelnia dopiero startuje, ale warunki bardzo atrakcyjnie się zapowiadają,.
    Cytuj
  • sloneczko9 17 cze 2014, 7:05
    Ja właśnie jestem w totalnej kropce smutny Nie wiem na jakie studia się wybrać. Od razu zaznaczam, że nie chcę iść na żadne kierunki techniczne ponieważ najnormalniej w świecie się do tego nie nadaję. Z drugiej strony chciałabym jednak mieć te pewne nadzieje na znalezienie posady w przyszłości.
    Interesuje mnie praca z ludźmi, trochę poczytałam sobie o branży szkoleń i zastanawiam się czy nie wybrać się na ,,Doradztwo i coaching" na Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu (z tego co czytałam tylko ta uczelnia ma ten kierunek w programie). Ciągle słyszy się o tym,że dział coachingu się rozwija. Nawet w moim małym miescie są organizowane takie spotkania.
    Myślicie,że jest to dobra opcja?
    Cytuj
  • majestic24 23 cze 2014, 19:34
    A na UAM takich studiów nie ma ? http://studia.tv/studia-na-uniwersytecie-im-adama-mickiewicza-w-poznaniu/ Na dobrą sprawę równie dobrze mogą być studia o specjalizacji zarządzanie kapitałem ludzkim, bo żeby zostać trenerem i tak trzeba zrobić odpowiednie certyfikaty.
    Cytuj
  • 24 cze 2014, 9:07
    Studia może i nie zapewnią nam pracy, ale mimo wszystko warto studiować i poświęcić kilka lat, by mieć świadomość, że coś zrobiło się w kierunku poprawy naszego życia. Poza tym studia to także inwestycja w samego siebie i tego nam nikt nie odbierze.
    Cytuj
  • Meggi85 25 cze 2014, 17:20
    Kiedyś wybrałam administrację, ale teraz jakbym miała podjąć decyzję to wybrałabym Stosunki międzynarodowe. Moja znajoma skończyła i miała bardzo dużo ofert pracy. Teraz studia I stopnia są bardzo mile widziane, a szkoly wychodzą studentom na przeciw. Jak patrze WSB ma teraz darmowe wpisowe i niższe o 600zł czesne, a to bardzo dużo dla studenta.
    Cytuj
  • 2 lip 2014, 9:21
    Uważam, że nie ma takiego kierunku studiów, który zapewni nam pracę. Rynek pracy nieustannie się zmienia, i tak naprawdę ciężko powiedzieć, jacy pracownicy będą pożądani za kilka lat.
    Cytuj
  • sloneczko9 18 lip 2014, 14:21
    Należy wybierać takie kierunki studiów, które w przyszłości zapewnią nam pracę oraz godne zarobki. Szkoda, że ludzie w PL są tego mało świadomi i często popełniają ogromny błąd na tym etapie życia.
    W obecnych czasach warto postawić na branżę IT np programowanie. A jak się zacząć tego uczyć? Z książek, internetu czy takich kursów wideo.
    Cytuj
  • hipcio 22 lip 2014, 10:07
    A moim zdaniem wykształcenie warto jest jednak mieć.
    Pracodawcy jednak zwracają na to uwage. Warto jest wybrać się na studia zaoczne - dzięki nim możemy latwo pogodzić pracę z nauką.
    Aktualnie w Warszawie ciekawą ofertę posiada Wyższa Szkoła Informatyki Zarządzania i Administracji:
    http://www.dobrauczelnia.pl/ - tutaj można zapoznać sie z kierunkami jakie można tam studiować.
    Mają wiele świetnych specjalizacji na informatyce.
    Cytuj
  • june45 24 lip 2014, 9:07
    Studia zawsze warto mieć. Niektórzy pracodawcy jednak na nie patrzą, nie tylko na doświadczenie.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: Kurs sushi