Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jakiego języka warto się uczyć?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego języka warto się uczyć?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Cloudy 29 maj 2011, 1:53
    Ja bym postawiła na rosyjski.
    Cytuj
  • Farrel 29 maj 2011, 6:47
    Wg mnie angielski to podstawa, a poza tym to każdego języka warto się uczyć.
    Cytuj
  • fantazja00 9 cze 2011, 19:26
    Moim zdaniem zdecydowanie najważniejszy jest język angielski. Można się w nim porozumieć właściwie w każdym kraju. Ja sama zdecydowanie muszę się w nim podszkolić, ponieważ nie radze sobie do końca z gramatyką. Dlatego też myślę o zajęciach w szkole. Z resztą zawsze przyda się też z kimś po angielsku porozmawiać.
    Cytuj
  • fajqa 25 lip 2011, 23:32
    angielski of course
    Cytuj
  • nadobnij 8 wrz 2011, 13:43
    angielski, niemiecki, francuski, hiszpański portugalski i egzotyczne: libański, chiński, koreański, japoński, suahili itd. po prostu warto znać co najmniej dwa języki, jeżeli umie ktoś egzotyczny język to praktycznie ma pracę bez problemu uśmiech
    Cytuj
  • emilin 23 wrz 2011, 15:29
    Według mnie warto mieć opanowany angielski, drugi język trzeba wybrać taki jaki przyda się w potencjalnej pracy czy zawodzie. W różnych dziedzinach potrzebne są różne języki. Na przykład w tym Centrum języków obcych BEST w Tychach sporo osób wybiera oprócz niemieckiego język włoski ze względu na możliwość zatrudnienia.
    Cytuj
  • ceomnibus 8 mar 2012, 16:44
    A CO POWIECIE NA SZWEDZKI? SPORO MOŻNA ZAROBIĆ... uśmiech I CHYBA WSZYSTKIE SĄ MODNE NIE?

    MOIM ZDANIEM MODNE JEST ZNAĆ W OGÓLE JĘZYKI. GDY UCZYSZ SIĘ JĘZYKA BEZ SERCA NIE WIELE CI ZOSTANIE..
    Cytuj
  • maniek8501 29 maj 2012, 12:34     (ostatnio zmieniony przez autora 8 cze 2012, 13:36, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja myślę, że w dzisiejszych czasach podstawa to światowy język angielski. Podstawowe czasy, słówka angielskie, trochę gramatyki, to wystarczy do sprawnego porozumiewania się. A jeśli angielski już znasz to może coś bardziej egzotycznego...np. chiński. Już niedługo Chińczycy będą wszędzie przymrużenie oka
    Cytuj
  • lemberg 11 cze 2012, 9:45
    Rosyjski i angielski- to wystarczy żeby się dogadać z całym światem..
    Cytuj
  • paramumik 15 cze 2012, 15:24
    Zgadzam się z przedmówcą. Najlepiej poznać język chiński. To taka inwestycja w siebie, jak lokowanie pieniędzy w monetach. Czyli bardzo bezpieczna i opłacalna.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum