Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Kurs barmański - kto zna jakieś sczegóły?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs barmański - kto zna jakieś sczegóły?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nieopalka 14 sie 2010, 14:24
    Zastanawiam się nad zrobieniem kursu barmańskiego, tylko nie bardzo się orientuję jak wygląda taki kurs, ile trwa czy trzeba być choć trochę w temacie czy można przyjść tak z "ulicy". No i na ile to się przydaje? Na dzień dzisiejszy jestem kelnerką i zastanawiam się, czy po takim kursie nie będę miała większych możliwości.
    Jeśli ktoś jest po takim kursie to niech koniecznie pisze!!!
    Cytuj
  • kasiora22 14 sie 2010, 16:55
    hej! ja kilka lat temu robiłam taki kurs. Jeśli chodzi o szczegóły to szczerze przyznam, że już nie pamiętam, ale chyba to były jakieś zajęcia w weekendy. Na pewno trwało to ponad miesiąc. Jeśli chciałabyś kiedyś stanąć za barem, to na pewno warto zrobić taki kurs. Na koniec zawsze jest egzamin i dostajesz odpowiedni certyfikat.
    Przyznam szczerze, że mi się to bardzo przydało w pracy za granicą. Pracowałam jako barmanka kilka lat i nieźle zarabiałam.
    Cytuj
  • johny_w 14 sie 2010, 17:40
    Ja robiłem niedawno taki kurs. Przyznam, że kurs znalazłem na favore przymrużenie oka Trochę trzeba zapłacić, ale myślę, że warto jeśli chce się w taki sposób pracować. Na kursie można nauczyć się przede wszystkim jak co przygotować, potrzebnych technik, a do tego jest też sporo wiedzy z historii i teorii alkoholi, dzięki czemu można się później naprawdę pewnie czuć przy każdym kliencie.
    Dodatkowo certyfikat wydano mi w języku polskim i angielskim, dzięki czemu nie ma problemu jeśli rzeczywiście chce się potem wyjechać za granicę, a tego nie wykluczam przymrużenie oka
    Cytuj
  • nieopalka 14 sie 2010, 21:32
    a jaka jest cena takiego kursu?
    Cytuj
  • johny_w 14 sie 2010, 23:02
    nieopalka napisał:a jaka jest cena takiego kursu?
    Ja płaciłem 750 zł, kurs robiłem w Krakowie. Najlepiej, jak po prostu sprawdzisz na favore ile kosztuje w Twojej miejscowości przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kasiia_1989 24 mar 2011, 15:12
    Nie wiem o jakiej szkole mowa ale ja ostatnio byłam na szkoleniu barmańskim w MSBiS i płaciłam 900zł .Ale to były bardzo intensywne dwa tygodnie .Zaczynaliśmy zajęcia o godzinie 9.00 po czym do godziny 17 mieliśmy nieograniczony dostęp do sal treningowych uśmiech najfajniejsze było to ze każdy z nas pracował przy swoim stanowisku barowym miał do dyspozycji szklanice, bostony miarki po prostu wypas wielki uśmiech wielki uśmiech Polecam wszystkim zainteresowanym uśmiech
    Cytuj
  • Apoliner 24 mar 2011, 16:41
    Myślicie, że trzbea mieć taki kurs żeby zatrudnić się jako barman? Myślalem o pracy na wakacje, ale najpierw musze zarobić kase żeby mnie było stac na kursyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • MemoNemo 24 mar 2011, 20:37
    No wiesz, zależy za jakim barem chcesz stanąćuśmiech Jak w pizzerii, to pewnie wezmą Cie bez kursuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Adelka87 22 mar 2012, 14:59
    Witam,
    ja nawet po szkole gastronomicznej wybrałam się na takie Szkolenie Barmańskie i mogę powiedzieć, że to zupełnie inna bajka jeśli chodzi o podejście prowadzących. Wiedza i umiejętności tam zdobyte bardzo się przydały bo wyjechałam na wakacje do Grecji popracować za barem i poszło gładko.

    A bym zapomniała, zajęcia w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów .
    Cytuj
  • smalcik 2 paź 2012, 11:12
    Na kurs się nie opłaca iść bo po takim kursie nie znajdziesz pracy. Lepiej zatrudnić się jako pomoc barmańska i tam się wszystkiego nauczyć.


    Cytuj
1 2 3 z 3  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum