Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Podobają Wam się szare wnętrza?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podobają Wam się szare wnętrza?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nouv88 10 paź 2010, 21:58
    Bo mnie bardzo... Ale tak się zastanawiam czy przebywanie na dłuższą metę w takich szarych wnętrzach nie będzie przygnębiające? W domu szaro, za oknem szaro. Co sądzicie o tym? Pomóżcie, bo chcę jeszcze zdążyć z remontem przed zimą!
    Cytuj
  • Blueberry28 10 paź 2010, 22:38
    Świetny pomysł! Widziałam wiele absolutnie cudownych aranżacji w szarościach, są oryginalne, inspirujące, wcale nie dołujące. Myślę, że taki kolor wygląda zarazem świeżo i przytulnie:

    Cytuj
  • MemoNemo 11 paź 2010, 1:44
    Sypialnię mógłbym mieć w szarym kolorze np coś takiego



    takie kolory w sypialni muszą działać wyciszającouśmiech Ale inne pomieszczenie to jakoś nie bardzo widzęskrzywienie A zwłaszcza kuchni...
    Cytuj
  • Vesna 11 paź 2010, 9:05
    Myślałam o tym czy nie urządzić salonu w szaro-popielatej tonacji, ale poczytałam trochę... wedlug feng shui kolory metalu (biel, szarości, srebrny) we wnętrzach powodują często mocne skupianie energii do wewnątrz. może to hamować determinację w dążeniu do realizacji swoich marzeń i planów...
    Cytuj
  • Blueberry28 11 paź 2010, 9:50
    Nie wierzę za bardzo w tego typu teorie. Myślę, że to głównie kwestia gustu decyduje o tym czy dobrze się czujemy w danym wnętrzu, jesli nam się coś podoba to będzie nas cieszyćuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 11 paź 2010, 12:39
    A co sądzicie o tym?uśmiech


    Bardzo podoba mi się połączenie takiej subtelnej, nobliwej szarości z brązem drewna...
    Albo taki pastelowy wariant:
    Cytuj
  • latynowska8 11 paź 2010, 14:22
    Super! Nabieram apetytu na takie aranżacje... jaka szkoda, że w tym roku już było malowanie mieszkaniaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Blueberry28 11 paź 2010, 18:14
    Bardzo fajnie wyglądają też umiejętnie połączone z beżami - jeśli ktoś się boi chłodnych kolorówuśmiech
    Cytuj
  • PannaDziewanna 11 paź 2010, 22:07
    Dla mnie szary jest ok, ale w połączeniu z jakimś kolorowym akcentem. Inaczej wygląda smutno. Wiem co mówię, kiedyś miałam łazienkę wyłożoną szarymi płytkami... patrząc w lustro wydawałam się sobie brzydka i zmęczona. Teraz stawiam raczej na cieple koloryuśmiech
    Cytuj
  • zsp 15 paź 2010, 8:54
    Dla mnie te zdjęcia są jakby zbyt "przemysłowe". Takie szarości kojarzą mi się z biurem, magazynem, miejscem pracy. Jeśli tak miałoby być w domu, to brakowałoby mi przytulności.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: sufity napinane