Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Podobają Wam się szare wnętrza?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podobają Wam się szare wnętrza?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mokijte6 4 wrz 2012, 10:33
    A co myślicie o zastosowaniu fototapety w pomieszczeniu? uśmiech
    Cytuj
  • radexx 4 wrz 2012, 15:59
    szary i biały moim zdaniem to idealne połączenie, do tego metalowe dodatki i nawet brąz okno, szafki i np na szarej ściana (kiedy cały pokój jest w takiej tonacji) czarno biały albo w odcieniu sepii krajobraz - fotoapeta np Warszawy, albo Krakowa - bajka!
    Cytuj
  • mokijte6 6 wrz 2012, 11:48     (ostatnio zmieniony przez autora 6 wrz 2012, 11:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Widzę, że jesteś bardziej za zdjęciami miast. Mnie też się takie podobają. A co myślicie o jakiś abstrakcjach albo innych motywach na ścianach?
    Cytuj
  • mokijte6 7 wrz 2012, 12:41
    Znalazłam fajną stronkę i myślę, że zdecyduję się na jeden z zaproponowanych tam produktów. uśmiech Mają fototapety ścienne, na drzwi i szafy. Szczególnie podobają mi się wydruki na mozaice szklanej. To wygląda wręcz niesamowicie! uśmiech Sami zobaczcie.
    Cytuj
  • decoroom 9 wrz 2012, 21:27
    Takie szare wnętrze bardzo fajnie można ożywić dodatkami (zasłony, poduszki, podstawki, pościel, meble itd.) Także jeśli ktoś lubi szarości, nie ma co się ich bać. Zapraszamy do dyskusji na FB.
    Cytuj
  • mokijte6 13 wrz 2012, 8:33
    Dokładnie! Dodatki w żywych kolorach, poduszki, zegar na ścianę lub inne gadżety wyglądają świetnie. Doskonałym pomysłem jest naklejenie fototapety, sprawdziłam to już u siebie uśmiech. Wbrew opiniom niektórych, to wcale nie musi być duża płachta. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. przymrużenie oka Poniżej kilka przykładów. uśmiech
    Cytuj
  • 20 wrz 2012, 14:58     (ostatnio zmieniony przez autora 21 wrz 2012, 11:41, w całości zmieniany 1 raz)
    Szare wnętrza - jak najbardziej. O ile szary miał być ich nominalnym kolorem, a nie powstał w wyniku zaniedbań czystości uśmiech No i wszystko - ogólny wystrój - musi się jakoś trzymać kupy.
    Cytuj
  • beltrix 20 wrz 2012, 15:38     (ostatnio zmieniony przez autora 4 mar 2013, 13:31, w całości zmieniany 1 raz)
    czy ja wiem. Myślę, że szare wnętrze byłoby zbyt ponure. Ale to kwestia gustu i każdemu podoba się co innego uśmiech


    Cytuj
  • mokijte6 21 wrz 2012, 8:18
    Nie jest ponury, jeśli zastosujemy kolorowe dodatki. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Vicen 21 wrz 2012, 11:02
    Całe w szarości to może niezbyt fajne rozwiązanie. Ale na przykład szare płytki ceramiczne to już fajna sprawa. Nadal można do tego dobrać minimalistyczne, jasne wnętrze i według mnie będzie to fajnie wyglądało uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: sufity napinane