Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Podobają Wam się szare wnętrza?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podobają Wam się szare wnętrza?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mokijte6 24 wrz 2012, 11:17
    Oczywiście, przecież nikt nie sugeruje, że ten kolor ma być jak ciemny grafit. Stalowe barwy są naprawdę eleganckie i gustowne oraz nowoczesne. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kajakarz 29 wrz 2012, 20:47
    Pewnie że tak, o ile meble są do nich dobrze dobrane, pare takich szarych fantazji widziałem, i na innych portalach o -wnętrzach też.
    Kwestia tego jak się co do tych szarości dobierzeuśmiech
    Cytuj
  • decoroom 10 paź 2012, 10:30
    To jest podstawa udanej aranżacji. Nie patrzeć na jeden , czy dwa elementy, ale bardziej szeroko, na całość pomieszczenia, a w miarę możliwości oczywiście całego mieszkania. Zapraszamy na decoroom.eu
    Cytuj
  • blammer812 11 paź 2012, 8:03
    Jeśli szare wnętrza zdobią odpowiednie elementy to wtedy wygląda to bardzo ładnie i zachęcająco uśmiech


    Cytuj
  • Mariusz02 12 paź 2012, 14:58
    A co powiecie na takie zestawienie
    Mam bardzo podobnie pomalowaną sypialnię tylko dodatki takie (firany i dywan) są bardziej wyraziste w takim dość mocnym fiolecie.
    Szary to jest absolutnie mój ulubiony kolor uśmiech
    Cytuj
  • decoroom 17 paź 2012, 20:17
    To jest podstawa udanej aranżacji, wybrać dwa podstawowe kolory, zaś trzeci wprowadzić w postaci dodatków (narzuta, zasłony, dywan, poduszki, świece itd.).
    Cytuj
  • Zuzzanna 28 paź 2012, 18:04
    Podoba mi się - moje kolory!
    Cytuj
  • AstaLawista 14 lis 2012, 19:46
    Zawsze o poradę można prosić firmy, które zajmują się aranżacją wnętrz ... chociażby N-design uśmiech mają bardzo fajne projekty, zrobione w sposób nowoczesny i stylowy język można je zobaczyć na ich stronie : N-DESIGN.PL lub na profilu FB
    Cytuj
  • milka13 14 lis 2012, 23:21     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lis 2012, 23:23, w całości zmieniany 1 raz)
    Szarości są niezwykle eleganckie. żeby nie było smutno wystarczą kolorowe dodatki. Mi bardzo podoba się efekt betonu na pierwszym zdjęciu. Wiecej "szarych"inspiracji znajdziesz na stronie
    Cytuj
  • shotiba 15 lis 2012, 14:53
    Mi osobiście się szary kolor kojarzy z czymś smutnym i wolałbym w swoim pokoju kolory jakieś bardziej pozytywne np. jakiś jasny niebieski.



    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: sufity napinane