Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Podobają Wam się szare wnętrza?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podobają Wam się szare wnętrza?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Nesta 19 cze 2012, 16:35     (ostatnio zmieniony przez autora 19 cze 2012, 16:36, w całości zmieniany 1 raz)
    Mnie szare kolory kojarzą się bardzo dobrze. Taki kolor może niekoniecznie ciepły, jak ktoś wcześniej pisał, raczej kolor chłodny, spokojny, relaksujący. Chodzi mi o taki kolor
    Cytuj
  • Aquarella 26 cze 2012, 16:05
    Mnie się ten kolor podoba, ale raczej w pomieszczeniach biurowych. W domu wolę np. ciepłe beże, takie jak tu glazura łazienkowa.
    Cytuj
  • Juhaz 30 cze 2012, 11:52
    Zgadzam się z jednym z moich przedmówców. Jak dla mnie są to kolory dość "przemysłowe". Nie chciałabym mieć pomieszczenia, w którym spędzam dużo czasu np. salonu w takim kolorze. Natomiast widziałam wiele łazienek, gdzie takie szare płytki łazienkowe tworzyły bardzo ładne wnętrza.
    Cytuj
  • gra_step 1 lip 2012, 16:33     (ostatnio zmieniony przez autora 1 lip 2012, 16:34, w całości zmieniany 1 raz)
    swietny kolor do lazienki, my mamy taką z plytek ceramstic

    Cytuj
  • loliloopy 24 lip 2012, 9:08
    Genialne te aranżacje łazienek. Mój styl! Jakby ktoś był chętny zafundować mi taką to się polecam. przymrużenie oka Szarość jest elegancka, teraz są inne możliwości, inne trendy. Kilka dodatków i ocieplasz pomieszczenie.
    Cytuj
  • Nesta 7 sie 2012, 21:39
    Świetne są te szare kolory we wnętrzu. Z tym feng shui i kierowaniem energii do wewnątrz, to wydaje mi się to nieco naciągane, ale to moje zdanie uśmiech W każdym razie, planuję szarą ścianę z biało czarnymi akcentami na ścianach obok. Co myslicie o takim połączeniu?
    Cytuj
  • mscislaw 24 sie 2012, 14:24
    Mi osobiście szare wnętrza się podobają. Sam mam mieszkanie w bardzo nowoczesnym, minimalistycznym stylu i wygląda naprawdę świetnie. Skorzystałem jednak z projektu profesjonalnego biura zajmującego się wystrojem wnętrz ponieważ projektując takie wnętrza łatwo jest przesadzić i mieszkanie może wydac się chłodne i ponure. Najważniejsza sprawą moim zdaniem jest wybór dodatków, Powinny rozświetlać wnętrze i dodać mu lekkości. Nie powinno się również przesadzać z kolorem czarnym. Lepiej iść w strone białego i modnych ostatnio norweskich klimatów.
    Cytuj
  • loliloopy 24 sie 2012, 15:39
    Zgadzam się dodatki są bardzo ważne. Przejrzałem sobie też inne projekt łazienek jakie proponuje Ceramstic, zdecydowanie na plus są ich kolekcje nowoczesne - city. Jeśli miałbym teraz wybierać padłoby pewnie na jedną z ich kolekcji.
    A dodatki gdzie kupiłeś?
    Cytuj
  • mokijte6 30 sie 2012, 11:13     (ostatnio zmieniony przez autora 30 sie 2012, 11:13, w całości zmieniany 1 raz)
    Mnie też bardzo podobają się szarości. Tylko czy te dodatki nie wyglądałyby lepiej, gdyby miały jakiś jaskrawy kolor? Żółć, róż, intensywna czerwień? Uwielbiam turkus. Myślicie, że dobrze komponowałby się w takiej szarej aranżacji?
    Cytuj
  • VictoriaB 31 sie 2012, 14:34
    Własnie, szary jest bardzo elegancki i wszytsko do niego pasuje, w takiej szarej łazience można poszaleć z dodatkami.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: sufity napinane