Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Czy mailing jest skuteczny?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy mailing jest skuteczny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • samuraj 1 kwi 2012, 15:59
    no dokładnie, mailing mailingowi nie równy, ale szczerze ja jestem sceptycznie nastawiona do takiej formy promocji. Myślę, że bardziej skuteczne byłoby wynajęcie firmy dajmy na to Advanced Art, która zajmie się promocją w sieci. Wiesz możesz spróbować pozycjonowania, albo jeśli branża w jakiej działasz na to pozwala działań wizerunkowych poprzez prowadzenie profilu na facebooku bądź marketingu szeptanego. Myślę, że te formy promocji są znacznie skuteczniejsze.
    Cytuj
  • 6 kwi 2012, 15:00
    Oczywiście, że jest skuteczny. Tylko zależy do czego. Jeśli o coś sprzedajesz, albo chcesz podzielić się informacją, która zainteresuje, np. oferujesz rozliczenia pit36 (teraz byłby dobry okres, by to rozreklamować) to odpowiednio przygotowany mailing byłby z pewnością skutecznym narzędziem. Ale to zależy właśnie od charakteru twojej działalności, a o tym napisałeś za mało.
    Cytuj
  • enter_25 17 kwi 2013, 14:47
    To wszystko zależy od tego, jak wygląda mailing i jaka jest baza odbiorców. Odpowiednio sprofilowany mailing może być bardzo skuteczny. Można na próbę wykupić coś z zakupów grupowych dla firm, wtedy jakby co, za dużo się nie traci
    Cytuj
  • SzymonBiegaj 3 sty 2014, 14:51
    Mailing reklamowy wysyłany do nielegalnej bazy danych to zwykły spam, który skuteczny na pewno nie jest a może tylko zaszkodzić. Legalnie zebrana, własna baza adresów osób faktycznie zainteresowanych naszą ofertą to klucz do sukcesu w email marketingu.
    Cytuj
  • Sermin 8 sty 2014, 13:39     (ostatnio zmieniony przez autora 22 sty 2014, 8:38, w całości zmieniany 2 razy)
    nie jest skuteczny nie polecam.


    --
    http://www.tuffi.pl/
    Cytuj
  • mscislaw 22 sty 2014, 11:38     (ostatnio zmieniony przez autora 22 sty 2014, 20:44, w całości zmieniany 1 raz)
    Dobrze zaprojektowana kampania mailingu reklamowego potrafi przynieść wymierne korzyści, potrafi sprowadzić na stronę wysokiej jakości ruch. Ale mam tutaj na myśli wysyłanie maili do osób które wyraziły na to zgodę - poprzez akceptację regulaminu rejestrując się na naszym portalu, zapisując się na newslettera itd. Wysyłanie maili na do przypadkowych osób mija się z celem, jest także nielegalne i pozbawione sensu ponieważ od razu trafia do kosza lub do spamu. Czytałem ostatnio ten artykuł http://freshmail.pl/blog/wiedza-i-raporty/efektywnosc-email-marketingu-czyli-czy-mailing-sie-oplaca/ w którym jasno jest napisane, że mailing zaraz po pozycjonowaniu jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Korzystaliście kiedyż z tej formy promocji?
    Cytuj
  • Readytofly 12 maj 2014, 18:23
    Oczywiście, że mailing jest skuteczny. Trzeba go tylko w odpowiedni sposób wykorzystywać. Wiele osób niestety robi różne błędów w jego stosowaniu, przez to taka forma promocji traci na efektywności, maile trafiają do spamu itd.
    Warto udać się na organizowaną teraz w Warszawie konferencję z email marketingu - M@il My Day 20-21.05. Będą tam występowali eksperci z tej dziedziny, więc na pewno uzyska się tam garść praktycznych informacji. Na konferencję można się zgłaszać poprzez stronę www.mailmyday.pl Dodatkowo w drugi dzień będą przeprowadzane warsztaty z wykorzystywania email marketingu zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych.
    Cytuj
  • konczitaa 13 maj 2014, 9:11     (ostatnio zmieniony przez autora 16 maj 2014, 14:11, w całości zmieniany 1 raz)
    zaśmiecanie maili to żadna reklama, nikt normalny przecież w to nie kliknie logiki trochę


    [url=http://femudar.com/index.php/objawy/przyczyny-ntm]femudar.com/index.php/objawy/przyczyny-ntm[/url]
    Cytuj
  • DrukarniaVerso 4 cze 2014, 14:10
    Jezeli masz na mysli mailing do bazy kupionej od jakiejs firmy to taki mailing nie jest skuteczny. w ponad 90% przypadkow nie zwraca sie nawet koszt zakupu bazy.

    Dlaczego? poniewaz taka baza jest juz zameczona i malo kto czyta ten smietnik ktory przychodzi. Ja od razu kasuje, bez czytania, emaile od osob ktorych nie znam a ktore sa ewidentniee ofertami.

    Jedyne wyjscie to zbudowac elasna liste adresowa i tylko do tej listy wysylac. Wtedy to naprade dziala. Jest to szerszy temay a to raczej nie jest miejsce

    Cytuj
  • 4 cze 2014, 14:35
    Własna lista mailingowa z pewnością będzie bardziej skuteczna.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum