Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Czy mailing jest skuteczny?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy mailing jest skuteczny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4
  • 18 cze 2014, 10:48
    Jedynie własna lista, stworzona na bazie wpisów do twojego serwisu i tylko dla zainteresowanych. Wtedy masz pewność, że dotrze to do osób które są tematem zainteresowane. Zlecanie tego komukolwiek to zwykły spam.
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 7 sie 2014, 11:22
    A ja ostatnio odkryłam ciekawą odmianę mailingu. Chodzi mianowicie o powiadomienia sms. Na stronie serwersms.pl są bardzo fajnie opisane różne pakiety, jakie oferują. Wg mnie jest to super rozwiązanie, nawet skuteczniejsze niż tradycyjny mailing, bo wiadomo, że ze sprawdzaniem poczty to różnie bywa, a telefon zawsze mamy pod ręką i nasza wiadomość szybko dotrze do klienta. Najmniejsza ilość smsów jakie możemy wykupić to 100, ale kosztuje to jedynie 6zł - warto więc wykupić, choćby na próbę. Ja prowadzę niewielki sklepik ze zdrową żywnością i najczęściej wysyłam powiadomienia o promocjach, ale możliwości są nieograniczone - sam decydujesz o treści smsa. Od klientów dostaję pozytywne opinie na temat tego rozwiązania, więc coś w tym musi być przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kania68 1 wrz 2014, 9:27
    W zeszłym miesiącu przeczytałam @Maja_en Twojego posta i postanowiłam spróbować! uśmiech Już prawie miesiąc współpracujemy i muszę przyznać, że moja firma stała się bardziej rozpoznawalna, a dzięki temu klientów mam troszkę więcej. Wiadomo, że nie od razu cała rzesza ludzi przybiegnie korzystać z moich usług, ale tak tania reklama z serwersms.pl się naprawdę opłacauśmiech
    Cytuj
  • Reaktia 10 wrz 2014, 13:27
    Mailing jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy, jeśli oczywiście jest dobrze przygotowany i rozesłany do odpowiednio wyselekcjonowanych odbiorców. Specjalizujemy się m.in. w tej formie marketingu, wiem więc, jakie efekty można dzięki niemu osiągnąć
    Cytuj
  • charlotte1991 13 paź 2014, 7:35
    Mailing jest skuteczny ale według mnie są skuteczniejsze formy reklamy. Bardzo dużo osób traktuje maile z ofertami jak spam i nawet ich nie czyta. Dlatego ja zastanawiam się nad wprowadzeniem do firmy Voice Mailingu. Wydaje mi się, że wiadomości głosowe będą skuteczniejsze od wiadomości pisanych. Voice Mailing to chyba nowość na Polskim rynku. A wy słyszeliście już o tym czy nie?
    Cytuj
  • Kamaa86 13 paź 2014, 11:49
    charlotte1991 nie wiem jak jest z Voice Mailingiem, ale znam Voice SmsuśmiechTrafiłam na sporo pozytywnych komentarzy i zdecydowałam się u nich właśnie na taką opcję. Info na telefon wydaje mi się trafniejsze - taka wiadomość predzej zainteresuje klienta (przynajmniej go na pewno odsłucha) niz mail (gdzie dostajemy dziennie mnóstwo reklamowych wiadomosci i je czesto z automatu kasujemy). Zrobiłam juz jedna akcje na promocje książek (podreczników szkolnych) i wyszło fajnie. Działa to tak, że jak zlecam voice smsa do danej grupy kontaktów, dzwoni do tych osób tel i podaje tresc wiadomosciuśmiech Kiedys sama dostalam taka wiadomosc od firmy z kosmetykami i się skusilam, bo duza promocja (a gdybym dostala info tylko na maila pewnie bym nawet nie otworzyła tej wiadomości). Liczę również u siebie na takie reakcjeuśmiech
    Cytuj
  • Aniela22 25 paź 2014, 17:41
    Teraz to jest to juz mało skuteczna forma reklamy, duzo lepiej zrobisz jak zdecydujesz sie na Voice mailing to raczej pewniejszy sposób dotarcia do klienta. Teraz niestety mało kto czyta maile reklamowe jakie do nas przychodzą a takiego głosowego sms czyta każdy.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum