Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Książka "papierowa" kontra e - book, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Książka "papierowa" kontra e - book

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hekate 9 wrz 2011, 14:26
    Ja jestem fanką i jednej i drugiej metody czytania. Jeżeli znajdę ciekawego e-booka to nie mam zamiaru rezygnować z przeczytania go, tylko ze względu na to, że jest to książka elektroniczna. Tak był w przypadku książki "jego zdrada", którą znalazłam na alehistorie.pl Można się z niej dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy na temat motywów zdradzania, oraz o tym jak sobie w takich sytuacjach radzić. Ciekawa rzecz, szczególnie dla osób, które miały taką sytuację w swoim życiu.
    Cytuj
  • Anegor 15 wrz 2011, 18:32
    Na początku byłem przeciwny ebookom, ale jak nie miałem co czytać to ściągnąłem jeden i jakoś go przeczytałem. uśmiech I od tego się zaczęło. Jedynym minusem książek elektronicznych jest to, że komputer trochę waży, a książkę można wszędzie zabrać. No chyba, że ktoś ma tableta. Jak masz dobrą książkę i cię wciągnie to bez znaczenia w jakiej formie jest napisana i tak będziesz chciała ją przeczytać. Ja osobiście polecam ebooki.

    Cytuj
  • majneb2 4 paź 2011, 12:50
    Witam;

    Dla mnie książka materialna - papierowa jest zawsze wartościowsza. Jednakże trudno się nie zgodzić z tym, że mniej "funkcjonalna". Jeśli ktoś też lubi papierową to polecam stronę przymrużenie oka
    Pozdrawiam
    Cytuj
  • olanowik 17 kwi 2013, 16:38
    dla mnie praktyczniejsza jest książka w postaci e-booka. Często lubię chodzić na spacery. Mając przy sobie tableta to zawsze mogę usiąść na ławce w parku i poczytać książkę. I takie rozwiązanie polecam .
    Cytuj
  • Marczika 23 kwi 2013, 13:50
    Odkąd zakupiłam czytnik [url=http://]e-book[/url]'ów to tylko w takiej formie czytam książki. Mam domu wersje papierowe, lecz w przyszłości zamierzam tylko i wyłącznie robić zakupy w wersji elektronicznej. Jest to dla mnie wygodniejsze, a równie dobrze się czyta uśmiech
    Cytuj
  • kalia85 10 maj 2013, 19:57
    Zdecydowanie książka papierowa, bo jest wygodniejsza i przyjemniejsza w czytaniu.
    Cytuj
  • pistacja 15 maj 2013, 9:31
    Może nie zawsze wygodniejsza, ale wolę trzymać w ręku takie papierowe książki, niż czytnik.
    Cytuj
  • LOLina 15 maj 2013, 12:00
    Papierowa nigdy nie przegra z ebookiem!
    Cytuj
  • plny 30 gru 2013, 17:12
    Ja bardzo lubię czytać książki, poświęcam na nie czas codziennie. Oczywiście nic nie zastąpi książki w wersji fizycznej, choć czasem czytam recenzje książek na stronie http://www.ibookmania.pl/ .
    Cytuj
  • nina_ky 11 sty 2014, 19:37
    Ja lubię i książki papierowe i ebooki - wiadomo, w domu najlepiej usiąść z "materialną" książką, ale już jeżdżąc autobusem czy pociągiem wybieram ebook - zawsze lżej jest dzięki temu
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Filmy 3D