Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Książka "papierowa" kontra e - book, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Książka "papierowa" kontra e - book

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jik7008 27 mar 2014, 15:04
    casinda_ebe napisał:Ja też byłam długo przeciwniczką ebook'ów dopóki nie dostałam do rąk cudownego Amazon Kindle... Wtedy zrozumiałam, że można zastąpić prawdziwą książkę przymrużenie oka To jest naprawdę świetna sprawa - malutki i bardzo lekki, do tego dostęp do internetu. Już sobie wyobrażam te wszystkie podróże, w które zabieram małego Kindle ze sobą i czytam co tylko chcę, a nie jak dotychczas muszę się ograniczyć do 1 czy 2 książek ze względu na wielkość bagażu...
    Polecam ebook'i! wielki uśmiech
    ja też nie mogę się już doczekać aż w końcu go sobie sprawię wielki uśmiech
    Cytuj
  • goplaneczka 31 mar 2014, 14:09
    ja mialam dokładnie tak samo, nie widzę różnicy między książką a kindlem. natomiast nie cierpię czytać na komputerze lub tablecie. polecam w ogóle ciekawy portal: http://xiegarnia.pl/ - fajne mają arty
    Cytuj
  • 2 kwi 2014, 13:27
    Jestem zbyt staroświecki, aby korzystać z e-bookow.
    Cytuj
  • 2 kwi 2014, 15:25
    Jeśli ktoś dużo czyta to kindle to bardzo dobry pomysł. Ponadto nie waży aż tak dużo.
    Cytuj
  • hasanna 16 kwi 2014, 8:37
    Książki to jeden z najstarszych sposobów przekazywania wiedzy i kultury jaką człowiek zdołał stworzyć przez te wszystkie tysiące lat. Nie wyobrażam sobie momentu, gdy zostaną one wyparte prze e-booki. Może są one lżejsze, lecz nigdy nie zastąpią uroku, który zawarty jest w kartce papieru.
    Cytuj
  • 1 maj 2014, 11:20
    Ja bardzo lubię papierowe książki, bardziej niż elektroniczne, ale bynajmniej nie jestem przeciwniczką e-booków.
    Cytuj
  • magdi5 12 maj 2014, 22:02
    E booki obecnie są dużo tańsze niż książki i to jest wielki plus, który za nimi przemawia ale stara, poczciwa książka zawsze będzie lepsza!!
    Cytuj
  • Ewelina_L 15 maj 2014, 21:01
    Zdecydowanie wole e-booki. Książek mam mnóstwo, właściwie większość z nich tylko stoi i się kurzy. Mieszkanie jest zagracone.
    Cytuj
  • marcinKom 17 maj 2014, 17:49
    Książka papierowa to książka papierowa ale znów wersja ebookowa jest dużo tańsza.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Filmy 3D