O firmie
Na rynku jesteśmy od 5 lat, specjalizujemy tylko i wyłącznie w wykonywaniu posadzek maszynowych.
Na bieżąco wprowadzamy innowacje poprawiające jakość naszych usług by jak najlepiej sprostać wymaganiom rynku i wybrać najlepsze możliwe rozwiązania dla naszych klientów.
Poziom wylewki ustalamy wspólnie z klientem za pomocą niwelatora laserowego, natomiast budowę mierzymy dalmierzem laserowym. Korzystamy ze sprawdzonego sprzętu co pozwala nam uzyskać dokładność do 1mm, a co za tym idzie zminimalizować ryzyko pomyłki praktycznie do zera.
Nie pobieramy żadnych zaliczek, rozliczamy się po zakończonej pracy.
Wycena jak również porada dotycząca Twojej budowy za darmo. Zadzwoń, rozwiejemy wszelkie wątpliwości w tematyce wylewek.
Nasi pracownicy są odpowiedzialni, nie piją alkoholu w pracy i zawsze zostawiają na budowie porządek.
Z CZEGO SKŁADA SIĘ NASZA MIESZANKA BETONU?
1) Piasek
Pracujemy wyłącznie na piasku płukanym o grubej frakcji (ziarnistości) 0 - 4mm, posiadającym dobry współczynnik zagęszczenia oraz odpowiedni skład chemiczny - zawiera większy procent kwarcu, co sprawia, że jest ostry i twardy. Jakość kruszywa jest kluczowa dla końcowego efektu.
2) Cement
Używamy cementu dedykowanego do wylewek z niską zawartością popiołu i żużlu, zwykle jest to 32,5R - wystarczający do codziennych zastosowań. Na specjalne życzenie klienta możemy zastosować 42,5R dla zwiększenia wytrzymałości na ściskanie. Dodajemy więcej cementu niż konkurencyjne firmy (250kg cementu na 1m3 betonu), podczas, gdy inne firmy posadzkarskie stosują (180kg - 210kg na 1m3). Jest to różnica od 1,5 - 2,5 worka na 1m3.
3) Plastyfikator
Poprawia elastyczność betonu, jest szczególnie ważny, gdy wylewka ma być wykonana na ogrzewaniu podłogowym.
4) Podwójne zbrojenie - włókno i maty zbrojące
Stosujemy specjalne zbrojenie rozproszone w postaci włókna polipropylenowego (szklanego) od długości 12 mm. Równomierne zbrojenie w całej objętości betonu dużo lepiej sprawdza się niż płaska siatka stalowa, której pola mają wymiary 10 cm x 10 cm lub 15 cm x 15 cm. Nie mniej jednak jej zastosowanie jest zalecane w miejscach poddawanych dużemu naciskowi tzn. w garażach, na balkonach, tarasach itp. stanowiąc razem z włóknem podwójne zbrojenie.
Więcej informacji o tej tematyce znajdziesz na naszej stronie internetowej.
5) Preparaty modyfikujące (opcjonalnie)
W swojej ofercie mamy całą gamę środków chemicznych niezbędnych podczas realizacji wymagających zleceń. To pozwala rozwiązać nam nawet najtrudniejsze problemy. W asortymencie znajdują się m.in.
- wzmacniacze - pozwalają zmniejszyć minimalną grubość wylewki z 4 cm do 2,5 cm.
- przyspieszacze schnięcia - skracają czas z 28 do 16 dni.
- dodatki mrozoodporne - pozwalają na wykonywanie posadzek w temperaturach do -10 °C.
- hydrofobizatory - redukują pochłanianie wilgoci
- impregnaty zabezpieczające
- systemy naprawcze i wiele innych.
To czy warto z nich skorzystać wspólnie ustalimy przez telefon, w większości przypadków nie ma to większego sensu, zaś w specyficznych warunkach jest to konieczne. Mamy na stanie ok. 30 różnych preparatów, informacje o nich otrzymasz, gdy zajdzie taka potrzeba.
POZOSTAŁE ELEMENTY
Taśma dylatacyjna
W standardzie taśmę dylatacyjną układa się wokół ścian i wszystkich twardych elementów jak np. belek drewnianych, odpływów itd.
Folia polietylenowa
W celu zaizolowania jastrychu przed wilgocią najlepiej wykorzystać czarną folię z atestem typu 300 ze względu na odpowiednią grubość.
ZACIERANIE MECHANICZNE
Zacieranie mechaniczne pozostawia gładką powierzchnię, eliminuje pylenie, zwiększa wytrzymałość wylewki na ścieranie oraz redukuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych w przyszłości. To bardzo ważny etap, pamiętajmy, że zanim zostanie ona pokryta panelami lub płytkami będzie “narażona na działanie” innych ekip budowlanych