FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dwa dni w Pradze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 4 cze 2013, 15:28
    Co sądzicie o takim dwudniowym, może weekendowym wypadzie do Czech? Nie mamy za bardzo czasu, jak się okazało, żeby w te wakacje pojechać na porządny urlop, ale będą się zdarzały takie 2-3 dni pod rząd wolnego i chcemy to spożytkować. Znaleźliśmy tanie loty do Pragi, więc taki wyjazd nie byłby zbyt drogi, ale zastanawiam się, czy właściwie jest sens?
    No, bo czy w dwa lub trzy dni zdążymy się nacieszyć? Myślicie, że warto tak zwiedzać, czy lepiej sobie odpuścić?
    Cytuj
  • erykit 5 cze 2013, 16:59
    Moim zdaniem warto, Praga nie jest daleko a i loty czarterowe nie są już teraz takie drogie. A w 2-3 dni spokojnie zwiedzi się miastoprzymrużenie oka Jak ja dostanę urlop to zamierzam pojechać do Wiednia, też na 2-3 dni. Nie zastanawiaj się za długo bo ci okazja przeleci obok nosa.
    Cytuj
  • hasanna 6 cze 2013, 11:16
    wydaje mi się, ze jak na Pragę dwa dni to za mało uśmiech
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 12 cze 2013, 20:36
    lepszy rydz niż nicuśmiech
    Cytuj
  • pistacja 17 cze 2013, 11:33
    hasanna napisał:wydaje mi się, ze jak na Pragę dwa dni to za mało uśmiech
    Masz rację. Praga to co najmniej 4 pełni dni. Mnie zdecydowanie nie wystarczy nawet na zwiedzenie połowy.
    Cytuj
  • Swojezdanie 27 cze 2013, 9:14     (ostatnio zmieniony przez autora 27 cze 2013, 9:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja próbowałam zwiedzić Pragę w jedną dobę - haha ;-) Muszę tam kiedyś wrócić co najmniej na tydzień uśmiech
    Cytuj
  • szarlottka 15 paź 2013, 18:16     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2013, 17:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Nam zwiedzanie Pragi zajęło tydzień. Dobrze że udało mi się znaleźć tani hotel.

    Mam nadzieję że jeszcze nie raz tam wrócę-piękne miejsce szczególnie nocą
    Cytuj
  • Swojezdanie 28 paź 2013, 12:43
    No właśnie taki tydzień to chyba minimum, żeby wszystko dokładnie obejrzeć, a przy tym nie czuć się, jak na wyścigu uśmiech W tym roku mi się nie udało, ale może na wiosnę się wybierzemy z mężem :-)
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Wakcje 2013
Następna: Co czytacie?