FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakcje 2013

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kasiulla 31 maj 2013, 15:00
    Jadę w tym roku nad morzę do http://www.ubroni.ta.pl. Może coś wiecie o tym miejscu?
    Cytuj
  • Kapusta_kiszona 31 maj 2013, 15:03
    ja mam dobre wspomnienia z Zabrza. [url=http://]pokoje gościnne zabrze [/url]są fajne, a kuchnia w restauracji naprawdę pyszna. polecam wszystkim wakacyjnym leniuchom.
    Cytuj
  • Kasiulla 31 maj 2013, 15:05
    A co myślisz o tym, bo nad tym też się zastanawiałam:
    Cytuj
  • Kapusta_kiszona 31 maj 2013, 15:06
    To zależy od tego jak tam karmiąjęzyk dla mnie jakość kuchni ma znaczenie, w czasie wakacji robię sobie przerwę od gotowania.
    Cytuj
  • Czakalaka 2 cze 2013, 22:48
    Ja od siebie mogę polecić bardzo fajne Letnisko "Zalesie" w miejscowości Rentyny nad jeziorem Giłwa.
    Bardzo ładna okolica, cisza, spokój, domki nad samym jeziorem, dobrze wyposażone, plac zabaw dla dzieci, piękne szlaki piesze i rowerowe, łowiska, wiele możliwości aktywnego spędzania czasu.
    Cytuj
  • pistacja 3 cze 2013, 10:46     (ostatnio zmieniony przez autora 3 cze 2013, 10:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Zawsze ciągnęło mnie do krajów arabskich i mam nadzieję, że uda mi się w tym roku w końcu tam wybrać. Najchętniej spędziłabym swoje wakacje w Tunezji lub w Maroku i mam nadzieję, że coś mi z tych planów w tym roku wyjdzie.
    Cytuj
  • erykit 3 cze 2013, 11:19
    Ja w tym roku wybieram się nad morze do Władysławowa. Znalazłem w sieci tanie noclegi i zamierzam skorzystać z okazji uśmiech
    Mam słabość do tej miejscowości. Można tam niedrogo wypocząć, zjeść dobrą rybkę . Poza tym to idealna baza wypadowa do innych okolicznych atrakcji : Trójmiasta, pięknego półwyspu Helskiego.
    A w wakacje co czwartek organizowane są letnie koncerty organowe przymrużenie oka
    Cytuj
  • bundrage 3 cze 2013, 14:37     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lis 2013, 21:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja się wybieram na Kaszuby i do Zakopanego uśmiech Już nie mogę się doczekać kiedy w końcu ujrzę góry uśmiech
    Cytuj
  • olanowik 4 cze 2013, 11:32
    ja planuje wakacje na Mazurach. Znajomi namówili mnie na wypożyczenie jachtu . I tak na 2 tygodnie się wybieramy. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze uśmiech
    Cytuj
  • 5 cze 2013, 14:57
    Ja kupiłem namiot rodzinny i zamierzam zabrać swoja rodzinę właśnie pod taki namiot uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Dwa dni w Pradze