Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wakcje 2013, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakcje 2013

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • koleszkamieszka 5 cze 2013, 15:20
    Dobrze, że do wakacji jest jeszcze sporo czasu bo właśnie zaczynam kurs prawa jazdy i dopiero jak skończę to spróbuję gdzie sam pojechać.
    Cytuj
  • hasanna 6 cze 2013, 10:44     (ostatnio zmieniony przez autora 6 cze 2013, 11:14, w całości zmieniany 2 razy)
    ja w tym roku zdecydowałam się na wakacje w Egipcie co prawda to dopiero w lipcu, ale w Polsce teraz jest tak zimno, że najchętniej przyspieszyłabym mój wyjazd uśmiech
    Cytuj
  • Kajakarz 7 cze 2013, 16:50
    heh... a na pytanie autora wątku nikt nie odpowiedział przymrużenie oka
    Cytuj
  • blue-green 11 cze 2013, 17:15
    No właśnie - ja bym z chęcią zobaczyła czy tam nie byłam ale link nie działa.
    A na wakacje w tym roku do Francji - już zaklepane.
    Cytuj
  • erykit 12 cze 2013, 11:25
    Ja w tym roku jadę do Mielna - świetna miejscowość nadmorska - byłem tam już 2 razy i za każdym razem bawiłem się świetnie wielki uśmiech
    Plaże piękne i szerokie, dużo ciekawych miejsc.
    Kwatery rezerwowaliśmy w sieci, w tym miejscu jest największa baza noclegowa w Mielnie - więc jeśli bylibyście zainteresowani tamtym rejonem warto zobaczyć przymrużenie oka
    Cytuj
  • mscislaw 18 cze 2013, 14:10
    W górach jest stosunkowo tanio uśmiech Szczególnie jeśli wybierze się kameralne miejscowości. W tym roku wybieramy się na przykład ze znajomymi do Bukowiny Tatrzańskiej. Noclegi można wynająć tam w naprawdę okazyjnych cenach, wystarczy sobie popatrzyć.
    A samo miejsce cudowne - krajobrazy niesamowite. W zeszłym roku wynajęliśmy sobie pokoje z widokiem na piękne góry uśmiech Blisko jest również do największych atrakcji: orlej pęci, doliny pięciu stawów i innych,
    Cytuj
  • hejmeje 19 cze 2013, 14:27
    ostatnio ze znajomymi byliśmy nad jeziorem w Ostrzycach. Ładna miejscowość, cicha, spokojna, niezanieczyszczona. Co do samego jeziora to jest po prostu rewelacyjne, czyste, ciepła woda.


    Cytuj
  • 20 cze 2013, 11:08
    Ja na wakacje polecam niewcedzanie borów tucholskich - to naprawdę niesamowita przygoda.
    Tutaj macie informacje na ten temat:bory tucholskie - sprawdźcie bo warto uśmiech
    Cytuj
  • emgielka 20 cze 2013, 13:48
    Może na wakacje wybierzesz się do Amsterdamu. Są teraz dostępne loty do Amsterdamu
    Cytuj
  • fleszyn 21 cze 2013, 12:24
    Ja w tym roku wypoczywam nad naszym morzem - w Niechorzu przymrużenie oka Wracam tam już po raz drugi. Miejscowość bardzo fajna, kameralna, ja na wakacjach szukam przede wszystkim miejsca w którym mógłbym dobrze wypocząć i tam jest idealnie.
    Nocujemy w domu wczasowym Kormoran - fajny ośrodek w spokojnej części miejscowości tak więc jeśli byście się wybierali w te rejony polecam się tam zatrzymać. Ceny mają bardzo okazyjne - opłaca się w szczególności wykupić pobyt z wyżywieniem (palce lizać)>
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Dwa dni w Pradze