Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wakcje 2013, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakcje 2013

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 21 cze 2013, 13:34
    a ja w tym roku wakacje spędzę na Mazurach. Odwiedzamy wraz z partnerem Olecko i Giżycko uśmiech
    Cytuj
  • 21 cze 2013, 14:58
    Sympatyczny zajazd w Kolumnie niedaleko Pabianic W okolicy lasy, rzeka i dużo spokoju.
    Cytuj
  • MartynKa79 24 cze 2013, 14:23
    Mnie strasznie kusi dłuższy pobyt na Bornholm. Znalazłam fajną ofertę i za 1500 zł można wynająć domek 8 osobowy. Dodatkowo przy wykupieniu domku przysługuje 10% zniżki na przejazd w ramach oferty "Rejsy na Bornholm ". Nic tylko wziąć rowery, prowiant i szaleć na trasach. Idealny pomysł na aktywne wakacje z mnóstwem atrakcji w tle, bo trasy rowerowe ułożone są tak, by zaliczać różne ciekawe punkty turystyczne np. kościoły rotundowe, albo muzea ceramiki czy kolejnictwa w miniaturze.
    Cytuj
  • zott 25 cze 2013, 10:13
    Ja na wakacje wybieram się do Chorwacja. W tym roku wybrałam podróż samolotem. Ato zostawiam na parkingu na lotnisku. http://www.polskielotniska.com/parkingi/gdansk-airport/
    Cytuj
  • xysa 25 cze 2013, 10:28
    Ja chyba zostanę w domu, ponieważ nie stać mnie na wakacje ani w naszym kraju, ani za granicą. Ewentualnie wybiorę się może na jakiś camping ze znajomymi.
    Cytuj
  • zonja 27 cze 2013, 14:06
    My to do Grecji jedziemy. Znalazłam fajna ofertę All Inclusive w Grecos Holiday i muszę zobaczyć ten piękny kraj, podobno to raj na ziemi.
    Cytuj
  • shogue 3 lip 2013, 13:29
    Wcale się nie dziwę, ze tam jeździcie, to cudowny kraj , do którego zawsze chętnie się wraca. Biuro tez jest ok, są specami od Grecji.
    Cytuj
  • sloneczko9 4 lip 2013, 9:40
    Tegoroczne wakacje spędzę we Wrocławiu. Zapisałam się już na siłownię http://www.spa.wroc.pl/silownia-spa.html i będę pracowała nad sylwetką. Niestety na lipiec i sierpień nie uzyskam urlopu wypoczynkowego płacz , więc będę relaksowała się na siłowni przymrużenie oka
    Cytuj
  • ElaW 4 lip 2013, 18:37
    Ja wybieram się na festiwal MAD SKILLZ wielki uśmiech zapowiada się naprawdę epicko! Genialna muzyka i nie tylko! Czuję w kościach, że to będzie niezapomniane wydarzenie. Wiele stref dlatego każdy znajdzie coś dla siebie wielki uśmiech no to do zobaczenia!!
    Cytuj
  • mscislaw 9 lip 2013, 10:58
    A byliście kiedyś na Malcie? Jest to jedna z najpiękniejszych południowych wysp. Są tam przepiękne, piaszczyste plaże, mnóstwo zabytków. Warto również spróbować lokalnej, oryginalnej kuchni i wybrać się do jednej z wielu tawern.
    Jeśli bylibyście zainteresowani polecam skorzystać z tego serwisu: wycieczki Malta Mają tam zdecydowanie największe okazje.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Dwa dni w Pradze