Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wakcje 2013, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakcje 2013

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ewa1974ll 19 lip 2013, 12:48
    Ja w tym roku wybieram się do Chorwacji. Lece samolotem z Gdańska, a auto pozostawiam na pobliskim parkingu :
    Cytuj
  • majestic24 30 lip 2013, 16:25
    Tunezja, tylko muszę dojechać samochodem 50 km do lotniska w Rzeszowie, całe szczęście przy Rzeszowskim lotnisku są parkingi.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 lip 2013, 23:09
    A co wy tak z tymi parkingami? To nie lepiej zaparkować na... promie i popłynąć na rodzinne wakacje? Tu jest fajna oferta i to nawet z pakietem hotelowym od razu http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/oferty_promocyjne/rodzinny-wypad-do-kopenhagi-dla-zmotoryzowanych
    Cytuj
  • Fisher 12 sie 2013, 16:13
    Jeżeli chodzi o mnie, to byłem z rodzinką na fajnym urlopie w Gdańsku przymrużenie oka Gdańsk to bardzo piękne miasto. Poza tym, jeżeli się znudzi, to bez problemu można skoczyć do Gdyni albo Sopotu przymrużenie oka Niektórym się może to wydawać śmieszne, ale my z rodziną lubimy spędzać czas i urlop w miastach przymrużenie oka A zawsze można iść na plażę poleżeć, kiedy znudzi się kultura przymrużenie oka Dlatego ja jestem zachwycony tym miastem przymrużenie oka Jutro wypad na Westerplatte nas czeka. Zakwaterowanie też udało znaleźć się w porządku, prawie w samym centrum i tanio przymrużenie oka
    Natomiast przyjechaliśmy samochodem, ale Gdańsk ma bardzo fajną komunikacją miejską rozplanowaną (szybko i łatwo dostać się w dane miejsce). Ja się zakochałem w tym mieście wielki uśmiech
    Cytuj
  • moneymaker913 13 sie 2013, 12:55
    A co myslicie o wakacjach na Islandii ? Ostatnio czytalem o zorzach polranych http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Zorze,polarne,nietypowy,sposob,na,wakacje,w,Islandii,1-9024-1.html i wygladaja genialnie.
    Cytuj
  • majesty15 20 sie 2013, 19:38     (ostatnio zmieniony przez autora 20 sie 2013, 19:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja polecam Kraków piękne miasto z bogatą ofertą wypoczynku, jest też wiele hoteli w Krakowie gdzie można się zatrzymać.
    Cytuj
  • fleszyn 21 sie 2013, 18:41
    W Jastrzębiej Górze jest bardzo fajnie moim zdaniem przymrużenie oka Jedna z najfajniejszych morskich miejscowości.
    Cytuj
  • 22 sie 2013, 16:09
    Ja byłam w tym roku w Makarskiej, świetna pogoda, bajeczne widoki, to chyba były wakacje moich marzeń uśmiech
    Cytuj
  • Garrymiusz 23 sie 2013, 13:38
    Ja bylam w tym roku tydzień nad morzem i tydzień w górach wielki uśmiech bo nie mogłam się zdecydować gdzie chce jechać język
    Cytuj
  • ElaW 28 sie 2013, 13:58
    Po MadSkillz udrzyliśmy z mężem za naszą zachodnią granicę do Niemiec i zakochaliśmy się w tym kraju! Wiele pięknych miejsc zobaczyliśmy dzięki stronie: http://www.germany.travel/pl/index.html :-).
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Dwa dni w Pradze