Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wakcje 2013, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakcje 2013

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • quarca 11 lip 2013, 10:10
    Nie wybiorę się na wakacje z żadnego biura podróży, bo potem mogą być jaja jak w zeszłym roku, gdzie biura podróży bankrutowały praktycznie codziennie.

    Cytuj
  • zott 12 lip 2013, 12:36
    Jeśli wybieracie się na wakacje zagranicę i lecicie samolotem. To pewnie zastanawiacie się gdzie na okres wakacji odstawić swój samochód. Zobacz parking lotnisko Wrocław
    Cytuj
  • ElaW 12 lip 2013, 15:08
    quarca napisał:Nie wybiorę się na wakacje z żadnego biura podróży, bo potem mogą być jaja jak w zeszłym roku, gdzie biura podróży bankrutowały praktycznie codziennie.
    Dokładnie, dlatego ja właśnie w tym roku postawiłam na zupełnie inny wymiar wakacji i jadę na festiwal Bo zapowiada się epicko! wielki uśmiech
    Cytuj
  • majesty15 13 lip 2013, 19:02
    Ja w tym roku jadę na wycieczkę do Turcji znalazłem za niecałe 2 tys. zł więc nie jest źle, myślałem ze dam więcej.
    Cytuj
  • emgielka 15 lip 2013, 13:21
    Mi z kolei odpowiada Warszawa. Jestem z nad morza i z koleżankami postanowiłyśmy w tym roku zwiedzić stolicę.
    Cytuj
  • 15 lip 2013, 14:59
    A ja wyruszam do Czarnogóry, zacne widoki będziemy podziwiać z moją dziewczyna i znajomymiuśmiech
    Cytuj
  • Readytofly 15 lip 2013, 20:06     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lip 2013, 20:06, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja właśnie wróciłem z ciekawego pobytu nad Bałtykiem, a dokładnie w Łazach pod Mielnem. Wypoczynek bardzo aktywny, połączony z jogę, capoeirą i innymi atrakcjami. wszystko zorganizowane, wystarczyło wykupić pobyt na stronie i załatwione. Naprawdę wakacje można spędzić w urozmaicony sposób nie wydając dużo pieniędzy.
    Cytuj
  • PatrycjaZak 16 lip 2013, 10:56
    Readytofly napisał:Ja właśnie wróciłem z ciekawego pobytu nad Bałtykiem, a dokładnie w Łazach pod Mielnem. Wypoczynek bardzo aktywny, połączony z jogę, capoeirą i innymi atrakcjami. wszystko zorganizowane, wystarczyło wykupić pobyt na stronie www.wakacjezjoga.pl i załatwione. Naprawdę wakacje można spędzić w urozmaicony sposób nie wydając dużo pieniędzy.
    W 100% mnie przekonałeś do tego wyjazdu! Jeszcze dzisiaj rezerwuję sobie pobyt, zwijam moją matę do jogi i jestem gotowa. Od miesiąca mam przerwę od jogi i bardzo mi tego brakuje, szczególnie kontaktu z innymi ludźmi, którzy też ćwiczą. Dzięki za informację!
    Cytuj
  • olanowik 17 lip 2013, 9:06
    a może zamiast wyjazdu zagranicę to wybierzecie wakacje w Polsce. Koleżanka poleciła mi fajne turnusy w Leśnym Dwórze w Sulęczynie.
    Cytuj
  • dariush 17 lip 2013, 19:57
    W tym roku po raz kolejny planuję zwiedzić nasze słynne polskie góry, zaliczyć kilka nowych szlaków i bardzo się cieszę, bo znalazłem fajne kwatery w Zakopanem. Znajomi byli już w tym roku, pogoda im dopisała, mam nadzieję, że my również będziemy zadowoleni z pobytu (niestety krótkiego - bo tylko 6-dniowego...).
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Dwa dni w Pradze