FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co czytacie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mscislaw 7 cze 2013, 17:09
    Co czytacie w wolnych chwilach?
    Cytuj
  • fleszyn 7 cze 2013, 18:10
    Ja czytam głównie książki sensacyjne. Uwielbiam pozycje Toma Clancy'ego. Świetny pisaż, połknąłem większość jego książek. Gdy nie wiem co czytać zwykle wchodzę na http://www.coczytac.pl/ tam zawsze znajdę jakieś ciekawe propozycje. Jest tam fajna społeczność moli książkowych do których ja się zaliczam uśmiech
    Cytuj
  • maciejka_ka 14 cze 2013, 13:47
    aktualnie jestem w poszukiwaniu jakiegoś dobrego wciągającego kryminału, może ktoś coś poleci?przebiegły
    Cytuj
  • ninkram 14 cze 2013, 15:09     (ostatnio zmieniony przez autora 23 paź 2013, 10:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Teraz biorę się za Igrzyska Śmierci. Każdy mówi, że książka jest lepsza od filmu, więc trzeba to sprawdzić.


    Cytuj
  • pistacja 17 cze 2013, 11:31
    Ja czytam aktualnie "Strasznie głośno, niesamowicie blisko". Na razie zapowiada się całkiem ciekawie.
    Cytuj
  • Kajakarz 24 cze 2013, 8:18
    maciejka_ka napisał:aktualnie jestem w poszukiwaniu jakiegoś dobrego wciągającego kryminału, może ktoś coś poleci?przebiegły
    no to możesz zerknąć na polecaną wyżej przez kolegę stronkę - oni tam mają sporo dobrych (rzetelnych) ocen kryminałów.
    Ja z mojej strony moge polecić Cooka, Mastertona, Kinga i Gerritsen - od kryminałów to są eksperci pierwsza klasawielki uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 15 lip 2013, 15:22
    Różne rzeczy czytam w wolnych chwilach, aktualnie kupiłam sobie Kinga żeby się odmóżdżyćuśmiech
    Cytuj
  • Fisher 26 lip 2013, 9:37
    Ja teraz zabrałem się za Dostojewskiego. Na czytniku są bracia Karamazow uśmiech
    Cytuj
  • monikap19 11 sie 2013, 12:10
    13 godzina całkiem ciekawy thriller, klimatem podobny do filmowego memento.
    Cytuj
  • Jyss 13 sie 2013, 8:28
    haha więc nie tylko ja uważam ze king to odmużdżacz wielki uśmiech
    Co ja będę kłamać, najchętniej czytam dobra beletrystyke, John Steinbeck to mój ulubieniec.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Dwa dni w Pradze
Następna: Szalony pomysł?