Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Gdzie na Sylwestra, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie na Sylwestra

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AngelikaSwie 19 mar 2015, 7:41
    Ja spędzam sylwestra w Polsce. Wprawdzie wyjazd za granicę jest również ciekawym pomysłem jednak nie da się zawsze zgrać wszystkich znajomych. Nie wiem czy oni również chcieliby gdzieś wyjechać. A dla mnie sylwester to zabawa właśnie w gronie znajomych.
    W 2014 bawilismy się w kantynie portowej:
    http://www.kantynaportowa.pl/sylwester-kantynie-portowej/
    Myslę,ze jest tam organizowany najlepszy sylwester w Szczecinie.Świetne jedzenie, bardzo fajny zespół. Dla każdego darmowe 0,5 l alkoholu. Już dawno się tak dobrze nie bawiłam jak właśnie tutaj.
    Cytuj
  • Filipek11 2 lip 2015, 10:24
    bylem w tym roku na jakiej zamknietej imprezie w wynajętym lokalu, bardzo fajna impreza, nie wiem kto sie postarał ale pewnie własciciel restauracji, mielismy pokaz fajerwerków, taki naprawdę profesjonalny z muzyką, z firmą pirotechniczną Click Pyro & Art, ze wszystkimi zabezpieczeniami i standardami, było super
    Cytuj
  • otojestkasia 21 sie 2015, 12:25
    Ja w tym roku Kraków uśmiech Już sobie upatrzyłam hotel - Elekt Express. Nie wiem w sumie, cxzy beda robic jakis bal, ale i tak pewnie bede chciala isc na rynek uśmiech
    Cytuj
  • erykit 27 paź 2015, 12:51
    Powiem Wam,że jeśli chcecie zabukowac sobie jakieś fajne miejsce na Sylwestra to wypadałoby juz zacząc szukać bo co najfajniejsze oferty mogą byc już pozajmowane. My ze znajomymi chcielibyśmy w tym roku wynająć sobie jakiś fajny domek w górach. Jeszcze sie nie dogadaliśmy w ile osób jedziemy ale myślę,że pod koniec tygodnia bedzie już wiadomo i się coś wynajmie. W Białce Tatrzańskiej .Fajna miejscowość. Niedrogie noclegi a zimą wyjątkowo przyjemnie jest skorzystać z tamtejszych term bo są tam ogrzewane baseny zewnętrzne. Zobaczcie sobie zdjęcia:
    http://www.termabialka.pl/galeria - naprawdę świetne miejsce.

    Wyciągi narciarskie również są w dobrym stanie.
    Cytuj
  • otojestkasia 29 paź 2015, 14:48
    W tym roku sylwester spędzę w Rzeszowie w Hotelu Ferdynand. Liczę na dobrą zabawę i zabawę na wysokim poziomie, bo jednak siec Best Western to dobra i sprawdzona marka uśmiech
    Cytuj
  • lotny 4 lis 2015, 13:04
    my w tym roku z moją dziewczyną uderzamy do spa Talaria. pierwszy raz spedze sylwestra w takim miejscu i jestem trochę ciekawy jak to wyjdzie. z oferty sylwestrowej na stronie wnioskuję, że bedzie przyjemnie, zwłaszcza w strefie spa&wellness na drugi dzień po balu sylwestrowym język
    Cytuj
  • kulkaxx 9 lis 2015, 14:29
    Warszawa ma wiele ciekawych miejsc na spędzenie Sylwestra!
    Ja ostatnio znalazłam coś takiego jak oferuje ten pokój niespodzianek EscapeRoomBank.pl.
    Takie 60 minut dobrych emocji i wrażeń jest tam na pewno gwarantowane!
    Cytuj
  • kostek66 10 lis 2015, 15:07
    Ja w domku. Jak zawsze uśmiech
    Cytuj
  • wielkitommy 10 lis 2015, 18:35
    Ja jadę nad morze. Będzie ciekawie.
    Cytuj
  • Karolcia100 7 gru 2015, 11:00
    Mi udało się ze znajomymi załatwić sobie nocleg w górach na 4 dni i już nie mogę się doczekać. Sylwester w górach to jest to! Będzie fajna zabawa. Jakby ktoś chciał udać się też w góry to warto sprawdzić, czy jest coś jeszcze dostępne z pokoi, apartamentów, domków. Może akurat się uda. Aby sprawdzić ofertę -
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum