Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ile trzeba czekać na nowy paszport?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ile trzeba czekać na nowy paszport?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kandydat 22 lip 2010, 1:55
    Czy w niecałe cztery tygodnie zdążę wyrobić nowy paszport? Muszę to wiedzieć zanim zarezerwuję ofertę z biura podróży, bo znalazłem fajną okazję od 16. sierpnia...
    Cytuj
  • aleksy32 22 lip 2010, 10:25
    Z tego co się orientuję, to standardowy okres oczekiwania wynosi cztery tygodnie... Do tego jest okres wakacyjny więc po pierwsze więcej tego typu wniosków wpływa, a po drugie urzędy mogą pracować bardziej opieszale (wiadomo, jaki oni mają system pracy...). Nie wiem, czy nie ma jednak możliwości wyrobienia w szybszym terminie, tylko na pewno trzeba za to dopłacić.
    Cytuj
  • latynowska8 24 lip 2010, 17:41
    Niedawno wyrabiałam nowy paszport, dokument dostałam w trzy tygodnie po złożeniu wniosku, a w dodatku pani urzędniczka poinformowała mnie, że może uda się nawet szybciej i jesli mi zależy na czasie to mogę monitorować sytuację pod adresem internetowym. Ale że aż tak mi się nie spieszyło to nie sprawdzałam, odebrałam dokładnie 20 dni później.
    Cytuj
  • Ferdynand 25 lip 2010, 23:42
    No nie wiem... jak dostałem po bitych czterech tygodniach, ale nie dowiadywałem się wcześniej, bo mi się nie spieszyło.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum