Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jak ubrać choinkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak ubrać choinkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dana51 13 gru 2010, 16:19
    Jak ubieracie swoje choinki w tym roku? Od kilkunastu lat mam ten sam zestaw co roku różne bombki, światełka, łańcuchy. Zastanawiam się czy w tym roku nie ubrać choinki w zupełnie inny sposób, tylko nie mam za bardzo pomysłów. Wszelkie rady mile widziane uśmiech
    Cytuj
  • anka70 13 gru 2010, 19:56
    Ja osobiście polecam wszelkie ozdoby z drewna i słomy. Wyglądają pięknie i naturalnie, do tego gdzieniegdzie wieszam orzechy włoskie, malutkie jabłuszka. Tylko lampki są plastikowe, ale wiadomo, że prawdziwe świeczki byłby jednak ryzykowne przymrużenie oka
    Cytuj
  • cekoladka 13 gru 2010, 22:35
    Ja w zeszłym roku ozdobiłam choinkę też w podobny sposób. Zamiast bombek były pierniki bardzo kolorowe i lukrowane, gdzieniegdzie małe jabłuszka. Wyglądało przepięknie i wszyscy goście strasznie się zachwycali uśmiech
    Cytuj
  • anka70 14 gru 2010, 1:20
    cekoladka napisał:Ja w zeszłym roku ozdobiłam choinkę też w podobny sposób. Zamiast bombek były pierniki bardzo kolorowe i lukrowane, gdzieniegdzie małe jabłuszka. Wyglądało przepięknie i wszyscy goście strasznie się zachwycali uśmiech
    A pierniki piekłaś sama, czy kupiłaś?
    Cytuj
  • cekoladka 14 gru 2010, 7:33
    Piekłam i lukrowałam sama oczywiście wielki uśmiech Trochę z tym zabawy, ale zawsze takie pieczenie zajmuje max 1 weekend, a potem można partiami ozdabiać, wieczorami przy filmie przymrużenie oka
    Cytuj
  • anka70 14 gru 2010, 8:07
    A mogłabyś podać przepis na te pierniczki? język
    Cytuj
  • pendolino 20 gru 2010, 9:12
    A ja wycinam ozdoby z papieru. Nic prostszego, jak kupić kilka kolorowych arkuszy. Afekt bardzo pozytywny i nic się nie zbije.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum