Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co można zabrac do samolotu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co można zabrac do samolotu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Solniczka84 23 gru 2010, 15:52
    Witam, mam pytanie do bardziej doświadczonych podróżnych ,bo ja niedługo bede lecieć pierwszy raz tanimi liniami do Wlk Brytanii i nie wiem co moge zabrac ze sobą. Możecie mi powiedzieć czy np moge zabrać coś do picia do samolotu? I co z komsetykami?
    Cytuj
  • yellowphone 23 gru 2010, 18:46
    W bagażu podręcznym wszelkie płyny w buteleczkach nie większych niż100ml, a w sumie nie więcej niż 1l i wszystko spakowane do jednego przezroczystego worka. No i żadnych ostrych rzeczy. Miałam kiedyś nożyczki do manikiuru w kosmetyczce, świetne były no ale niestey musiałam się z nimi na lotnisku pożegnać, wylądowały w koszu.
    Cytuj
  • Aurelka 23 gru 2010, 21:29
    A można mieć w torebce dezodorant w spreju? Też niedługo mam lotuśmiech Co prawda już leciałam samolotem, ale dawno i do końca nie pamietam, a zresztą teraz są chyba gorsze ogranczenia.
    Cytuj
  • caipirinha 23 gru 2010, 22:46
    Teraz to jest masakra. Kontrolują Cię w te i wewte, ja miałam wszystkie kosmetyki typu szampon, żel pod prysznic itp w małych buteleczkach spakowane w worek, a ostatnio się do mnie przyczepili, że tusz do rzęs i puder i błyszczyk mam niespakowany! I musiałam się cofnąć i biegać po drugi worek żeby to spakować.
    Cytuj
  • Solniczka84 24 gru 2010, 1:45
    No dobra, ostrych rzeczy nie, czyli pilniczek też jak rozumiem odpada. A jednorazówka do golenia?
    Cytuj
  • MemoNemo 24 gru 2010, 9:26
    Zdecydowanie odpada. Dozwolone są jedynie obcinaczki do cygar.
    Cytuj
  • Solniczka84 24 gru 2010, 9:59
    O mamo, to kaplica. Lecę na kilka dni odwiedzić brata i wygląda na to, że nici z depilacjismutny Bez pilnickza też nie wiem jak przeżyję, to moj podstawowy przedmiot w torebcesmutny
    Cytuj
  • caipirinha 24 gru 2010, 12:23
    Mozesz wziąć papierowy pilniczekuśmiech
    Cytuj
  • Popeye 24 gru 2010, 15:22
    A moge mieć fajki i zapalniczkę w moim bagażu podręcznym?
    Cytuj
  • MemoNemo 24 gru 2010, 15:43
    Papierosy tak, zapalniczki teoretycznie nie można, ale ja miałem w kieszeni kurtki i nikt mi jej nie zabrał. Myśle, że odpuszczają palaczom, bo raczej nie sądzę żeby nie zauważyli...
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum