Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Gdzie na wakacje w styczniu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie na wakacje w styczniu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nafnafff 9 gru 2010, 22:41
    Może mi ktos poradzi dokąd warto się wybrać na wakacje w styczniu żeby było ciepło (niekoniecznie upal)? Bo nie mialam w lecie urlopu i dopiero w drugiej połowie stycznia będę mogła gdzieś pojechać, więc chcę troche uciec od mrozu i śniegu polskiego... Dodam, że nie jestem milionerką, więc jakies totalnie drogie opcje odpadają.
    Cytuj
  • Blueberry28 10 gru 2010, 6:34
    Ja byłam na wyspach kanaryjskich pod koniec listopada. Nie było upału, ale bardzo bardzo przyjemna temperatura (ponad 20 stopni) więc jeśli nie musisz się pławić calymi dniami w basenie to na pewno mozna bardzo fajnie odpocząć i się opalić ładnie. W styczniu/lutym bedzie tam panowac podobna temperatura.
    Cytuj
  • MemoNemo 10 gru 2010, 10:56
    Własnie sam się zastanawiam nad ofertą wycieczki do Kenii w styczniu. Na pewno będzie upalnie, z tym, że nie wiem czego oczekujesz - plazowania czy poznawania przyrody i kultury innego kraju?
    Cytuj
  • nafnafff 10 gru 2010, 11:25
    Kenia na pewno jest wspaniałym miejscem na podróż, ale może innym razemprzymrużenie oka Raczej bym sie jednak nastawiala na slodkie lenistwo po ciężkiej pracy... Poza tym może niekoniecznie mi zależy na tym żeby było jakoś strasznie gorąco... Wystarczy ok 20 stopni, tak żeby odsapnąć od tego mrozuuśmiech
    Cytuj
  • Grantorino 10 gru 2010, 11:51
    Na Kubie i na Jamajce będzie baardzo ciepło i fajny klimat do odstresowania sięprzymrużenie oka Ja w podobnym czasie byłem też w Meksyku (przełom grudnia/stycznia) i wspominam to jako podróż życia, ale to raczej bym polecił jak ktoś sie nastawia na zwiedzanie i duzo wrażeń.
    Cytuj
  • Farrel 10 gru 2010, 15:18
    Karaiby lub Tajlandiauśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 10 gru 2010, 17:46
    Ja GORĄCO polecam Dominikanę, w styczniu i lutym tam są upały! I wymarzone warunki do tego by się polenić, naładować akumulatory, poleżeć na plaży z drinkiemuśmiech
    Cytuj
  • Bandito 10 gru 2010, 18:55
    A ja mam pytanko odnośnie właśnie Kanarów, bo wybieramy się z dziewczyną po Nowym Roku na tygodniowy urlop na Teneryfę. Czy tam można o tej porze roku popływać w oceanie?
    Cytuj
  • Yago 10 gru 2010, 21:14
    Teoretycznie mozna, ale pogoda jak kobieta - bywa zmiennaprzymrużenie oka O tej porze roku to możesz trafić na słońce i 25 st, a może padać i być parę stopni chłodniej. Zależy jak trafisz.
    Cytuj
  • Apoliner 10 gru 2010, 23:09
    Jakies cieple ciuchy zawsze warto wziąć, na pewno wybierzecie się w okolice wulkanu, a tam może być wietrznie i niewiele powyżej zera. Ja byłem 3 razy na teneryfie, za kazdym razem w czasie polskiej zimy i zawsze trafiałem na bardzo ciepłą pogodęuśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum