Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Gdzie na wakacje w styczniu?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie na wakacje w styczniu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • bromisz 7 lut 2013, 12:24
    A jaką widzisz atrakcję w tym, żeby pojechać nad morze zimą kiedy nie możesz się w nim pokąpać ? No chyba, że jesteś morsem uśmiech
    Cytuj
  • mscislaw 13 lut 2013, 19:34
    Byłem na wakacjach w styczniu nad naszym polskim morzem przymrużenie oka To też dobra pora na zwiedzanie. Morze jest piękne o każdej porze roku, zimą również. Widok sztormu - niezapomniany. Polecam przede wszystkim wczasy w Jastrzębiej Górze - właśnie to miasto odwiedziłem.
    Cytuj
  • Aquarella 21 lut 2013, 16:04
    Zimą nad morze, czemu nie - faktycznie fajna opcja, żeby zwiedzić trójmiasto i porobić ciekawe zdjęcia.
    Za jakiś czas zamierzam wybrać się na Hel, więc przeglądam możliwości noclegu:
    Cytuj
  • Kajakarz 21 lut 2013, 18:03
    Styczeń już zleciał, jak z bicza strzelił.
    A ja na koniec lutego wybieram sie do hotelu Stary Dziwnów nad morzem - muszę się trochę zrelaksować, bo od tej pracy to już człowiek przysłowiowego jobla dostaje.
    Ps Jak ktoś chce zimą nad morze, to całoroczny hotel Stary Dziwnów polecam
    ( w cenie pokoju mają korzystanie ze strefy SPA heheh...)
    wielki uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 4 mar 2013, 14:23     (ostatnio zmieniony przez autora 4 mar 2013, 14:24, w całości zmieniany 1 raz)
    moneymaker913 napisał:A co myślicie o Islandii ? Czytałem ze zorze polarne sa genialne
    Jeżeli komuś nie przeszkadzają mrozy, to jest to z pewnością świetny pomysł. Sama chętnie zobaczyłabym taką zorzę na własne oczy.
    Cytuj
  • bartek_bristol 7 mar 2013, 13:01     (ostatnio zmieniony przez autora 7 mar 2013, 13:12, w całości zmieniany 4 razy)
    Polecam ci pojechać na tą wyspę co kupił na morzu jońskim ten szejk kupił sobie 6 wysp w grecji może ci jakąś wynajmie przymrużenie oka wielki uśmiech w sumie ma tam budować pałace a okolica piękna naprawdę byłem tam przed zakupem

    Cytuj
  • cookie138 15 paź 2013, 16:35
    W zimę to chyba najlepiej jechać w góry, np do Szczyrku gdzie są bardzo dobre stoki narciarskie. Nie trzeba korzystać z żadnych pośredników, wystarczy znależć nocleg np. przez relaximo.pl i zorganizować sobie dojazd.
    Cytuj
  • zott 17 paź 2013, 14:08
    Idealnym miejscem na wakacje w styczniu będą nasze polskie góry. Polecam Zakopane , które w styczniu jest na prawdę wyjątkowe.
    Cytuj
  • AstaLawista 20 paź 2013, 15:15
    Dokładnie przymrużenie oka nawet dla osób, które nie umieją jeździć na nartach, ponieważ jak np w Popradzie są także ciepłe baseny termalne przymrużenie oka a jeśli ma ktoś wolne na przełomie grudnia i stycznia, to można pojechać tam na kilka dni i spędzić w górach fantastycznego sylwestra na balu.
    Cytuj
  • Klatka 23 paź 2013, 13:17
    zott napisał:Idealnym miejscem na wakacje w styczniu będą nasze polskie góry. Polecam Zakopane , które w styczniu jest na prawdę wyjątkowe. Więcej możesz przeczytać na : www./
    Zgadzam się, Zakopane to piękne miejsce, chociaż niestety w okresie ferii, świąt i sezonu narciarskiego jest tam dosyć tłocznie. Jadąc w tamtym roku na Sylwestra zdecydowaliśmy się na [url=http://]noclegi Bańska Niżna[/url]. Miejscowość położona jest ok. 15 km od Zakopanego, wiec można bez problemu wyskoczyć na miasto, a później wrócić do spokojnego i cichego domku góralskiego na pełen relaks.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum