Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Gdzie na wakacje w styczniu?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie na wakacje w styczniu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bandito 11 gru 2010, 1:07
    A jakie miejsca byś polecał odwiedzić? Bedziemy stacjonować w Los Cristianos.
    Cytuj
  • Yago 11 gru 2010, 7:42
    A do kogo było skierowane to pytanie?uśmiech Mnie sie bardziej podoba północna część, ale bez problemu objedziesz całą wyspę w dwa, trzy dni także sam sobie wyrobisz opinięuśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 11 gru 2010, 11:09
    Teneryfa to taki troche pustynny krajobrazuśmiech Same skaly, w dodatku czarne jak hałdy przy kopalniprzymrużenie oka Mnie się o wiele bardziej podoba Lanzarote albo Fuerteventura...
    Cytuj
  • pomadka 23 gru 2010, 15:22
    No to widzę, że tak jak ja masz dłuższe wolne w styczniu. Ja też szukałam miejsca, w którym mogłabym uciec od chłodu zimy i trochę się ogrzać. Ostatecznie, jak znalazłam ofertę hotelu Głęboczek, który znajduje się na Pojezierzu Brodnickim, stwierdziłam, że ta propozycja jest tak dobra, że zostanę jednak w Polsce i postaram się cieszyć zimą i śniegiem. To miejsce zachwyciło mnie tak bardzo bo mają tam ciekawą i wyjątkowo rozbudowaną ofertę Spa: alfasfera, outdoorspa, winoterapię, itp. Z winoterapii to na pewno skorzystam, bo nie znam innego miejsca, gdzie miałabym taką okazjęprzymrużenie oka.
    Cytuj
  • AstaLawista 29 gru 2012, 14:52
    Też uważam, że SPA jest całkiem fajna opcją na wakacje w zimie język nie koniecznie musi to być wyjazd do ciepłych krajów język i z dwóch powyższych ofert wybrałabym Głęboczek język wino i relaks, to jest to co mnie w zimie rozgrzewa najbardziej przymrużenie oka
    Cytuj
  • apows 11 sty 2013, 19:55
    Osobiście polecić mogę Szczawnice, jest naprawdę urocza i można tam naprawdę wypocząć. Własnie wróciłem z sylwestra i było super
    Polecam szczawnicę i szczawnica noclegi w willi Pod wierzba
    Cytuj
  • minejra 23 sty 2013, 12:35     (ostatnio zmieniony przez autora 18 gru 2013, 13:40, w całości zmieniany 1 raz)
    To zależy czego się oczekuje i co chce się robić. Jeśli chce się pojeździć na nartach i łyknąć zdrowego powietrza to nie ma lepszego miejsca niż nasze, polskie góry. Jeśli chce się pojechać do ciepłych krajów to polecam obrać kierunek na Afrykę.




    Cytuj
  • Maniuss 27 sty 2013, 10:57
    W styczniu można spedzić urlop dużo taniej gdzieś na południu, może Egipt?
    Cytuj
  • eureka_ka 28 sty 2013, 9:45
    Kanary nie są drogie, a klimat jest świetny.
    Polecam Playa de las Americas. Spory wybór hoteli, niedaleko Masca i Los Gigantes, a na miejscu świetny aquapark (Siam Park, polecam!).

    Gomerę też warto odwiedzić. Zjawiskowe miejsce.

    Cytuj
  • samuraj 7 lut 2013, 9:38
    jakoś tak jest, że wszyscy jak jest zimno to chcą jechać do krajów egzotycznych i ciepłych, a ja nie mam takich wymagań, mnie zależy tylko na tym, żeby sobie odpocząć. Myślę, żeby pojechać do Jastrzębiej Góry do Hotelu Primavera, bo też nigdy nie byłem nad morzem zimą.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum