Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jaki strój na snowboard / narty?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki strój na snowboard / narty?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilijka 8 paź 2010, 19:29
    A czy jak ktoś jest totalnie początkujący to powienien sie nastawiać na duży ból?przymrużenie oka
    Cytuj
  • birata 8 paź 2010, 21:49
    No pierwszy dzień jest masakryczny... Nie dość, że masz potwornie stluczone i kolana i d..., bo ciągle tylko upadasz (w tę albo tę stronę) to jeszcze wkurzające jest to ciągłe odpinanie, wpinanie, upadanie. Za wiele sobie nie pojeździszprzymrużenie oka Ale szybko się łapie i już następnego dnia będzie dużo lepiejuśmiech Tylko na początku koniecznie ochraniacze na nadgarstki, kolana, można też na tyłek albo i na cały kregosłup...
    Cytuj
  • Filiposlaw 9 paź 2010, 1:40
    Lepiej sie jeździ na swieżym śniegu, gorzej jak trafisz na lód.. ale na pewno troche musi bolećprzymrużenie oka Początki są zawsze trudne.
    Cytuj
  • yellowphone 9 paź 2010, 6:30
    Trzeba sobie znaleźć dobrego instruktora i z nim zacząć, ja pierwszego dnia byłam pewna, że się nigdy nie nauczę, a w ciągu trzech dni zrobiłam takie postępy, że hohohoprzymrużenie oka
    I polecam też wypróbowanie deski na sucho w domuuśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 9 paź 2010, 10:53
    Ale jak, po dywanie pojeździć?przymrużenie oka
    Cytuj
  • yellowphone 9 paź 2010, 14:26
    No można na dywanie, przypiąc sobie deskę do nóg i po prostu poćwiczyć pochylanie do przodu, do tyłu, na boki, wyczuć stabilność deski. Potem na stoku jest już zawsze troszke latwiejuśmiech Powodzenia i miłej zabawyuśmiech
    Cytuj
  • nafnafff 9 paź 2010, 15:29
    Nie zapomnijcie o tłustym kremie na twarz, z wysokim filtremuśmiech
    Cytuj
  • Ronjaa 9 paź 2010, 17:36
    Jeśli masz zamiar dopiero sie uczyć to absolutnie konieczne będą spodnie ze śniegołapem, ja na początku ciągle siedziałam na sniegu i mialam po krótkim czasie mokre spodnie, getry i bieliznę. Okropne uczucie! A spodnie generalnie były nieprzemakalne... I rękawiczki z usztywnionym nadgarstkiem też naprawdę bardzo sie przydająuśmiech
    Cytuj
  • samuraj 26 paź 2010, 11:04
    Jeśli jest się zielonym w tej materii, to ciężko samemu dobrać odpowiedni sprzęt i strój - najlepiej więc postawić na poradę specjalisty. Warto zajrzeć np. na tanisport.pl i skontaktować się z obsługą - doradzą coś odpowiedniego, a do tego rachunek będzie w granicach rozsądku - nawa sklepu zobowiązuje przymrużenie oka
    Cytuj
  • Vagido 27 paź 2010, 10:54
    nom śniegołap na pewno się przyda, a co do usztywnianych nadgarstków, to pod rękawiczki ubierałem ochraniacze na nadgarstki takie jak na rolki uśmiech bardzo przydatna jest też bielizna termoaktywna, ona ściśle przylega do ciała, nie pocimy się w niej, szybko odprowadza wodę itp przymrużenie oka do tego jest bardzo ładna, wygląda to tak: [url=http://siulagrande.pl/Bielizna_termoaktywna-k209-0-3-default.html]link[/url] - i może też posłużyć na letnie wycieczki w góry, czy np na siłownię itp język
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum