Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jaki strój na snowboard / narty?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki strój na snowboard / narty?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • konto_usuniete_198114 27 paź 2010, 12:45
    Na pewno impregnowany aby nie przemiekal i nie wycieral sie uśmiech warto wydac ciut wiecej i zakupic markowe sprawdzone i testowane ciuchy. warto zadbac o usztywniacze na dolny odcinek kregoslupa (doskonale sprawdzaja sie motocyklowe). Warto pamietac o tym, zeby w ubraniu byly wywietrzniki lub system wetylacji, bo jak wiemy najczesciec na stoku jestesmy ubrani na tzwana cebulke wiec oddychanie jest wazne zeby cieszyc sie zabawa.
    Dodatkowo w miare cieple usztywniane rekawiczki. Bardzo pomagaja szczegolnie poczatkujacym kiedy ratuja sie zjezdzajac lapaniem reka za stok.
    Kwestie bezpieczenstwa dodatkowego typu, kask ochraniacze na stawy pozostawiam do indywidualnego widzimi sie uśmiech
    Do tak skompletowanego stroju koniecznie trzeba zabrac zdrowy rozsadek i mozna chasac po sniegu do woli uśmiech pozdrawiam
    Cytuj
  • kominek4 23 gru 2010, 15:57
    Jeśli chodzi o strój po za butami to też jeszcze nie wiem gdzie kupię. Mam tylko spodnie, a potrzebuję jeszcze kurtki, rękawiczek i gogli. Zastanawiam się czego jeszcze. Jeśli chodzi o gogle to chyba kupię je na dobrenarty.pl bo mają tam w dość niskich cenach sprzęt używany, a ja nie mam nic przeciwko używanym. Co do reszty rzeczy też myślę, że szybko znajdę.
    Cytuj
  • peana 20 sty 2011, 12:13
    Oprócz rzeczy oczywistych, czyli spodni narciarskich i ciepłej kurtki dobrze również jest się zaopatrzyć w bieliznę termoaktywną. Właśnie niedawno na stronie taniebuty.pl znalazłam ten wynalazek. Dzięki niej nie ma szans, żeby przemarznąć na stoku.
    Cytuj
  • Energia30 17 wrz 2012, 19:53
    Ja do butów narciarskich zawsze wybieram skarpety trekkingowe lub narciarskie. Dzięki temu buty nie obcierają i jest mi ciepło na stoku. Specjalistyczne skarpety wykonywane są z materiałów, które oddychają i odprowadzają wilgoć, dzięki czemu noga się w nich nie poci. Polecam je na narty.
    Cytuj
  • ciechanka11 30 paź 2012, 13:24
    Energia30 napisał:Ja do butów narciarskich zawsze wybieram skarpety trekkingowe lub narciarskie.
    Specjalnych skarpet narciarskich nie mam, ale tez lubię jeździć w trekkingowych. Mam dwie takie pary marki Hi-Tec. Też mogę polecić, bo oprócz tego, że są ciepłe i wygodne, to znacznie szybciej schną niż normalne skarpetki.
    Cytuj
  • zlotyklos 5 lis 2012, 10:59
    przede wszystkim ciepły pomyśl przede o dobrych skarpetach bluzie i czapce. Bo jak będzie ci zimno to nie odczujesz frajdy z jazdy na nartach. A jak będziesz szukać takich dobrych i ciepłych ubrań możesz sobie zajrzeć tutaj moim zdaniem ta odzież na pewno się sprawdzi na stoku.
    Cytuj
  • mizanka 7 lis 2012, 10:30     (ostatnio zmieniony przez autora 19 sie 2013, 11:52, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja jedyne co muszę kupić przed wyjazdem na narty to dobra kurtka zimowa. Moja stara się zniszczyła i teraz muszę kupić jakąś w której będę się czuć komfortowo oraz będzie ciepła.

    Cytuj
  • filipot 5 gru 2012, 14:35
    ja w tym roku również przymierzam się do nowego sprzętu, ale to pewnie po świętach, nie wiem czy widzieliście ale trafiłem na coś fajnego a mianowicie beskidski - jeden karnet na 7 stoków.
    Cytuj
  • panka 12 gru 2012, 11:03
    ostatnio wyhaczyam fajna promocję na mega kurtkę i stwierdziłam, że muszę się z Wami podzielić tą wiadomością z resztą same rzućcie okiem i oceńcie... - w rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej... no i tej kolor - po prostu rewelacja
    Cytuj
  • emgielka 21 paź 2013, 16:58
    Powoli zbliża się sezon zimowy. Teraz przed sezonem są różne promocje. Wczoraj udało mi się kupić po okazyjnej cenie ochraniacze firmy SixSixOne.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum