Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Nad morze z dzieckiem - dokąd?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nad morze z dzieckiem - dokąd?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • KoKoszka 21 lip 2010, 20:13
    Cześć chcemy jechać w sierpniu nad morze z dwuletnim dzieckiem. Czy macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie warunki lokalowe są ok i znajdą się jakieś atrakcje dla takiego malucha? Mam jeszcze pytanie czy za takie małe dziecko płaci się jak za dorosłą osobę? Możemy wziąć ze sobą turystyczne łóżeczko więc wystarczą dwa miejsca do spania. Poradźcie proszę, bo nie chciałabym się stresować, że coś będzie nie tak na miejscu...
    Cytuj
  • smerfeta 21 lip 2010, 22:01
    Najlepiej to po prostu podzwonić w różne miejsca i popytać, jak liczą opłatę za dziecko. Zazwyczaj jednak opłata jest mniejsza. Możesz też wrzucić zlecenie na favore i zaznaczyć, że przyjeżdżasz z dzieckiem i poprosić o cennik. Zaoszczędzisz na pewno czas na dzwonienie i pytanie.
    Cytuj
  • zatroskana 21 lip 2010, 22:42
    Ja polecam wybrać jakąś mniejszą miejscowość nad naszym morzem.
    Osobiście jeżdżą do Chłapowa, nie polecę Ci konkretnej kwatery, bo mam tam akurat rodzinę więc ten problem odpada przymrużenie oka
    W mniejszej miejscowości mogą być bardziej swobodne plaże no i spokój, którego przede wszystkim potrzeba jak jedzie się z małym dzieckiem.
    Cytuj
  • aniqa33 21 lip 2010, 23:52
    Ja polecam Łebę. Prawda, że to większa miejscowość, ale za to nieopodal jest wiele atrakcji, zwłaszcza jeśli masz do dyspozycji samochód. Jak będziecie tam, to polecam wizytę w małym zoo. Moje dziecko do dzisiaj wspomina tą wycieczkę uśmiech Świetna sprawa dla maluchów!
    Cytuj
  • borowina 22 lip 2010, 0:14
    A koniecznie chcesz jechać nad morze? Ja polecałabym Mazury. Wynająć jakiś domek nad jeziorem. W pobliżu jest bardzo dużo atrakcji - różne skanseny itp. Małe zoo też znajdziesz.
    Nad morzem jest bardzo tłoczno, a poza tym nigdy nie wiadomo czy nagle nie zamkną kąpieliska itp...
    Cytuj
  • hultajka 22 lip 2010, 6:45
    Ja polecam wybrać się do Grecji. W zeszłym roku wybraliśmy się na taką wycieczkę z całą rodziną (mąż i dwóch synów 4 lata i 1 rok). Całość organizowana przez biuro podróży, wszystko bez zarzutu. Pełen relaks, dzieci kąpały się w basenie, były specjalne zajęcia z animatorami. Naprawdę polecam!
    Polskie morze odpada - ciężka podróż, kapryśna podróż, zimna woda, tłok, no i drogo a nawet bardzo drogo w sezonie...
    Cytuj
  • apolonia 22 lip 2010, 10:38
    przy wyborze wycieczki warto zaznaczyć w biurze podróży, że jedzie się z małym dzieckiem. Jeśli tylko trafisz od sprawdzonego biura na pewno znajdą idealny hotel dla Was i będziecie bardzo zadowoleni.
    Ja tez byłam w tym roku na Rodos i było bardzo fajnie. No i najlepsze jest to, że za granicą pogoda jest praktycznie gwarantowana... A co do kosztów to fakt - u nas nad Polskim morzem ceny są tak bardzo windowane, że jest praktycznie porównywalnie.
    Cytuj
  • switliczka 22 lip 2010, 11:05
    A ja bardzo lubię polskie morze! Jeździmy co roku z mężem i dzieciakami. Najbardziej podobało nam się w Rowach - jest tam w miarę spokojnie i rzeczywiście można wypocząć nawet w sezonie.
    Co do pogody, to akurat nie możemy narzekać, bo zawsze jakoś trafiamy na bardzo fajną pogodę. A nawet jakby było trochę chłodniej to też nie ma tragedii, zawsze można zabrać dzieciaki do pobliskiego miasteczka albo poszukać innych atrakcji w okolicy.
    Ja nie jestem zwolennikiem zabierania malutkich dzieci w zupełnie inny klimat. Bałabym się, że będą ogromne upały i dziecko będzie się niepotrzebnie męczyć....
    Cytuj
  • apolonia 22 lip 2010, 14:34
    switliczka napisał:A ja bardzo lubię polskie morze! Jeździmy co roku z mężem i dzieciakami. Najbardziej podobało nam się w Rowach - jest tam w miarę spokojnie i rzeczywiście można wypocząć nawet w sezonie.
    Co do pogody, to akurat nie możemy narzekać, bo zawsze jakoś trafiamy na bardzo fajną pogodę. A nawet jakby było trochę chłodniej to też nie ma tragedii, zawsze można zabrać dzieciaki do pobliskiego miasteczka albo poszukać innych atrakcji w okolicy.
    Ja nie jestem zwolennikiem zabierania malutkich dzieci w zupełnie inny klimat. Bałabym się, że będą ogromne upały i dziecko będzie się niepotrzebnie męczyć....
    Oczywiście, każdy lubi co innego... Co do pogody, to jak przyjdzie fala upałów to w Polsce też się zdarzają temperatury, które dzieci trudno znoszą... Za granicą jest przynajmniej ten plus, że masz klimatyzacje w hotelu i zawsze można się schłodzić w basenie.
    Niestety nad polskim morzem infrastruktura zupełnie nie przystaje do zagranicznych standardów...
    Cytuj
  • konto_usuniete_233464 2 cze 2011, 23:58
    Darlowo i Darlowko - polecam, jest co robic nawet w niepogode .
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum