Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Urlop na mazurach, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Urlop na mazurach

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • makgirt 4 kwi 2013, 13:13
    A co jest złego takiego nad morzem ? język
    Cytuj
  • marakujka 5 kwi 2013, 15:08
    ja bardzo lubię wyjeżdżać nad morze. Najlepiej jak się trafi na dobrą, słoneczną pogodę, wtedy to już raj. Nasze morze trzeba doceniać i kochać. U mnie wychodzi tak, że co drugi rok jedziemy nad morze. W tym roku właśnie szukamy inspiracji i podoba mi się ten pomysł z Mazurami, może się skusimyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • alka7 8 kwi 2013, 16:41
    Domków na Mazurach jest cała masa....niektóre droższe,niektóre tańsze.Najlepiej to mieć znajomościjęzyk W internecie jest pełno ofert na pewno coś wyszukasz!!! Ja na Mazurach byłam lata temu niestety:/
    Cytuj
  • brygida39 9 kwi 2013, 11:04
    Ja w tym roku nie planowałam wyjazdu na mazury, mimo iż co jakiś czas się tam wybieram z rodziną.
    Jednak syn zdaje testy i jedziemy w tamte rejony.
    Kto jeszcze nie był niech żałuje. uśmiech
    Cytuj
  • marakujka 9 kwi 2013, 19:57
    brygida39 napisał:Ja w tym roku nie planowałam wyjazdu na mazury, mimo iż co jakiś czas się tam wybieram z rodziną.
    Jednak syn zdaje testy i jedziemy w tamte rejony.
    Kto jeszcze nie był niech żałuje. uśmiech
    Po wypowiedzi, domyślam się, że już byłaś. A gdzie dokładnie? Mogłabyś coś powiedzieć o miejscowości? Czy były jakieś atrakcje? jak z cenami? Jak gospodarze ośrodka?uśmiech
    Cytuj
  • ewa1974ll 11 kwi 2013, 10:05     (ostatnio zmieniony przez autora 11 kwi 2013, 15:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Urlop na mazurach może byc ok, ja jednak wole urlop za granicą.
    Cytuj
  • julitta 11 kwi 2013, 18:00
    jedni wolą morze inni góry, a jeszcze inni Mazury, dla mnie wszystko ok, nie wyobrażam sobie co roku jeździć tylko nad morze, nuuuda! jeśli chodzi o noclegi to nad morzem preferuję hotel, ale na Mazurach wolę domki, blisko jeziora, lasu, to już zupełnie inny klimat niż na zatłoczonej plaży uśmiech
    Cytuj
  • IfeelYou 11 kwi 2013, 19:20
    Mazury są cudowne uśmiech Byłam kilka razy już na Mazurach i za każdym razem jestem zachwycona tym miejscem. Piękne, niepowtarzalne i pełne uroku. Polecam miejscowość Rentyny, klimatyczne miejsce, do wynajęcia są drewniane domki.
    Cytuj
  • plny 30 paź 2013, 17:58
    Na mazury do Mrągowa. Bardzo dobra okolica na relaks.
    Cytuj
  • jurgen123 18 lis 2013, 10:36     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lis 2013, 10:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Bardzo lubię Mazury... z żoną często jeżdziliśmy na spływy kajakowe za młodu przymrużenie oka teraz kości już się trochę zestarzały i wybieramy mniej aktywny wypoczynek. Ja sobię cenie możliwość łowienia rybek, żona lubi spacery po lesie. Ostatnio byliśmy w niezłym hotelu Kormoran w Mierkach. Przyjemnie położony, schludny, nie drogi - mozna wypocząć. Dodatkowo wyśmienite jedzenie w restauracji.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum