Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wakacje, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakacje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 29 kwi 2014, 10:31
    Znajoma właśnie wróciła z Bornholmu, zachwycona, chyba też się wybierzemy uśmiech Był ktoś? Jak najlepiej się tam dostać?
    Cytuj
  • ZoHaHa 30 kwi 2014, 9:12
    Można promem do Ystad i dalej katamaranem na Bornholm, popatrz na oferty UL
    Cytuj
  • MartynKa79 30 kwi 2014, 18:51
    jarzebina napisał:Znajoma właśnie wróciła z Bornholmu, zachwycona, chyba też się wybierzemy uśmiech Był ktoś? Jak najlepiej się tam dostać?
    Byłam kilka razy, bo jestem w Bornholmie zakochana. uśmiech Jeśli chodzi o podróż, to pływamy promem.
    Cytuj
  • Meggi85 1 maj 2014, 1:53
    My postanowiliśmy z mężem w tym roku sprawdzić coś innego niż zwykle. Trafilam na taką ofertę i wydaje mi się niezła. co o tym myślicie, to mogą być ciekawe wakacje?

    http://www.itaka.pl/wycieczki/turcja/wirujacy-derwisze,AYTDERW.html?ofr_id=d31745902ac4d835a8f1f387b832c2b72a2bf938072e12e16e91a052946dbafb
    Cytuj
  • 1 maj 2014, 17:54
    Mi też się marzy Turcja uśmiech
    Cytuj
  • Daria05 6 maj 2014, 8:47
    A może Wyspy Kanaryjskie? Wczasy nie są zbyt kosztowne, zwłaszcza jak ktoś się załapie na Last Minute.
    Cytuj
  • hipcio 6 maj 2014, 16:37     (ostatnio zmieniony przez autora 24 maj 2014, 20:19, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja ponownie w tym roku tak jak i w zeszłych wyruszam do Egiptu co polecam praktycznie wszystkim. Słońce cudowne, woda cieplutka, kurorty bardzo ładne i co najważniejsze nie jest drogo - moim zdaniem o wiele taniej niż na przykład nad polskim morzem.
    A all inclusive potrafi każdego rozpieścić przymrużenie oka
    W tym roku rezerwowałem wakacje - moim zdaniem warto jest sobie poczytać o poszczególnych regionach chociaż mi osobiście najwygodniej wypoczywa się w Tabie (tutaj możecie sobie o niej poczytać: http://slonecznyegipt.pl/taba/ )
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • 7 maj 2014, 13:19
    Ja z kolei zabiorę rodzinę na Mazury. Nie tak dawno wróciłam z firmowego wyjazdu, który zorganizowany został w hotelu Księżycowy Dworek w miejscowości Gierłóż na Mazurach i zakochałam się w tym miejscu. Hotel w dobrej cenie oferuje masę atrakcji, jest położony przy jeziorze, sąsiaduje z Wilczym Szańcem i chwaloną przez personel Mazurolandią. Mimo, że nie zobaczyłam wszystkiego, to tam właśnie zamierzam w wakacje spędzić urlop bo warto.
    Cytuj
  • AstaLawista 11 maj 2014, 11:42
    To może Słowacja i Poprad?? przymrużenie oka biuro podróży Family Tour ma ciekawą ofertę tego typu wyjazdów, od 4 do 8 dni i każdy znajdzie cos dla siebie, bo można łazić po górach ale i leniuchować w najbardziej komfortowym, całorocznym kompleksie krytych i odkrytych basenów oraz atrakcji wód termalnych u podnóża Tatr uśmiech
    Cytuj
  • garik 12 maj 2014, 18:58
    Stawiam na polskie klimaty. Wolę spędzić [url=http://www.przymorzu.pl]wczasy nad Bałtykiem[/url], niż jechać na drugi koniec świata, żeby zobaczyć morze. Polska ma wiele atrakcji turystycznych, pięknych miejsc, wystarczy tylko dobrze poszukać. Półwysep helski, Władysławowo, Rewal- świetne miejscowości nadbałtyckie.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Hotel w Warszawie