Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wakacje, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakacje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • peana 19 sty 2015, 21:18
    Z mężem i paroma znajomymi planujemy wypad motocyklowy do Chorwacji. Trasa jest już ustalona, termin też, teraz tylko zostaje wziąć wolne w pracy i zrobić przegląd motocykli uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 20 sty 2015, 8:59
    peana napisał:Z mężem i paroma znajomymi planujemy wypad motocyklowy do Chorwacji. Trasa jest już ustalona, termin też, teraz tylko zostaje wziąć wolne w pracy i zrobić przegląd motocykli uśmiech
    Zazdroszczę... uśmiech
    My się zastanawiamy po mału co zrobić i wybrać..
    Cytuj
  • Jarzebina100 25 sty 2015, 22:34
    W itace do 4 lutego sa atrakcyjne oferty wyjazdow wakacyjnych. Jesli chcecie podjac decyzje niebawem to moze warto sie sprezyc i skorzystac z promocji.
    Cytuj
  • goplaneczka 26 sty 2015, 17:42     (ostatnio zmieniony przez autora 5 lut 2015, 20:47, w całości zmieniany 1 raz)
    ciekawą opcją może być np turnus kite surfingu tutaj [url=http://www.orkasurf.pl ]link www.orkasurf.pl [/url]- to mogą być wakacje życia i to nad polskim morzem.
    Cytuj
  • Meggi85 31 sty 2015, 19:59
    Jarzebina100 napisał:W itace do 4 lutego sa atrakcyjne oferty wyjazdow wakacyjnych. Jesli chcecie podjac decyzje niebawem to moze warto sie sprezyc i skorzystac z promocji.
    Ja juz mam zarezerwowane u nich wakacje na 2015 , ale oferta faktycznie fajna. http://www.itaka.pl/lato/ ogrom tych promocji i podoba mi się ubezpieczenie gratis.
    Cytuj
  • Daria05 4 lut 2015, 12:20
    I gdzie wybrałaś wakacje?
    Cytuj
  • mixal 4 lut 2015, 12:42
    Ja się jeszcze zastanawiam, ale planuje zwiedzić jakieś duże skandynawskie miasto. Bez pośpiechu, powoli i dokładnie. Zastanawiam się nad Oslo, Sztokholmem albo Kopenhagą. Mam jeszcze trochę czasu, ale przejrzałem już oferty w serwisach rezerwacyjnych i na razie najbardziej pasuje mi to co proponują w bookapart.com. Lokacje i ceny znakomite.
    Cytuj
  • geoman 5 lut 2015, 12:26
    Wakacje tylko za granicą język
    Cytuj
  • suselka007 5 lut 2015, 13:21
    mixal napisał:Ja się jeszcze zastanawiam, ale planuje zwiedzić jakieś duże skandynawskie miasto. Bez pośpiechu, powoli i dokładnie. Zastanawiam się nad Oslo, Sztokholmem albo Kopenhagą. Mam jeszcze trochę czasu, ale przejrzałem już oferty w serwisach rezerwacyjnych i na razie najbardziej pasuje mi to co proponują w bookapart.com. Lokacje i ceny znakomite.
    My raz byliśmy w Kopenhadze i korzystaliśmy z tego mieszkania https://www.bookapart.com/pl/apartamenty-kopenhaga/south-harbour-apartment-kopenhaga_ID12025 bardzo dobra lokalizacja, przytulnie i czysto uśmiech
    Cytuj
  • Jarzebina100 20 lut 2015, 2:31
    Ja przeglądam sobie oferty itaki z no limits i coraz bardziej mam chęć na taką podróż i zwiedzanie w nietypowy sposób np na rowerach. uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Hotel w Warszawie