Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wakacje na kaszubach

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakacje na kaszubach

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 20 cze 2013, 11:04
    Co myślicie o wyjeździe na Kaszuby na wakacje?
    Czy warto i jak to sie przedstawia cenowo?
    Cytuj
  • Kajakarz 16 lip 2013, 11:39
    No ja właśnie szukam informacji na temat pensjonatu na Kaszubach
    -chętnie posłałbym tam lubą na turnus rehabilitacyjny, bo ponoć jest fajnie i jak widac po stronie www to też fachowo opisane, ale chcę się dowiedzieć czegos więcej tak bezpośrednio od kogoś, kto tam był.

    Może w tym watku znajdę?
    Cytuj
  • syndyk 16 lip 2013, 12:29     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lip 2013, 12:29, w całości zmieniany 1 raz)
    ooooo Sulęczyno.. genialne miejsce nie ważne w której części się jest jest genialnie!!! polecam


    Cytuj
  • ewa1974ll 24 lip 2013, 9:22
    wszyscy piszecie że w górach albo nad morzem. Moim zdaniem Warszawa jest fajnym miejscem do spędzania wolnego czasu.
    Cytuj
  • Carmelita 24 lip 2013, 10:38
    Najlepsze są oczywiście góry wielki uśmiech Ja je uwielbiam i nie wyobrażam sobie wakacji bez nich wielki uśmiech!!!! buziak
    Cytuj
  • pawelR43 29 wrz 2013, 15:02
    Na kaszubach jest kilka dobrych jezior, mozna kupić [url=http://] sprzęt wędkarski [/url] i wybrać się na ryby.
    Cytuj
  • 13 mar 2015, 14:41
    Na Kaszubach jest nie tylko kilka jezior ale kilkadziesiąt jezior, ja często jeżdżę nad Jezioro Jelenie, które jest jedną z odnóg tak zwanego "Kaszubskiego Morza" http://www.kaszuby-wczasy.pl/lokalizacja.htm
    Cytuj
  • martinus22 20 lip 2015, 21:41
    Jak jesteś z Warszawy to nie wiem czy jest sens jechać taki kawał, żeby sobie odpocząć. Szczególnie jeśli chcesz trochę popływać. Kawałek od Stolicy masz Zalew Zegrzyński i dobry klimat. Patrząc po stronach za jedzenie też nie trzeba drogo płacić, więc na weekendowy wyjazd też jest spoko.
    Cytuj
  • Larv60 23 lip 2015, 13:20
    Koziołkowo polecam, czyli samo serce Borów Tucholskich.
    Cytuj
  • pistacja 23 lip 2015, 13:59
    Muszę się tam w końcu wybrać uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum