Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wakacje z dziećmi, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakacje z dziećmi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 24 lut 2015, 12:53
    Jesli masz więcej pieniążków, uważam że Bali jest super na rodzinne wypady.
    Cytuj
  • Aniela22 24 lut 2015, 17:34     (ostatnio zmieniony przez autora 25 lut 2015, 16:30, w całości zmieniany 1 raz)
    My w tym roku stawiamy na Polske. Chciałabym wybrać się do jakiegoś ciekawego miasta ale nadal nie jesteśmy zdecydowani. Morze na pewno odpada bo w sezonie sa straszne tłumy i bardzo wysokie ceny. Chyba lepiej juz postawić na jakieś polskie miasto.Kiedyś myslałam o Poznaniu. To bardzo ciekawe polskie miasto.Orientowałam już sie nawet w hostelach i udało mi sie znaleźć coś takiego http://www.nocleg-poznan.pl/ . Na pierwszy rzut oka wyglada bardzo fajnie i cenowo też jest dobrze.
    Cytuj
  • pacholczyk 24 lut 2015, 23:24
    Raczej jakieś jezioro, coś takiego...
    Cytuj
  • maciejewskaa 12 mar 2015, 20:21
    Na stronie myroad.pl jest wiele ciekawych informacji, które pomagają w planowaniu wyjazdu z dziećmi. Jest tam wyszukiwarka noclegów, restauracji oraz ciekawych miejsc w tym parków rozrywki. Zobaczymy co jest w okolicy i jak możemy rozplanować sobie wyjazd.
    Cytuj
  • mixal 13 mar 2015, 14:14
    misstraveler napisał:Jesli masz więcej pieniążków, uważam że Bali jest super na rodzinne wypady.
    Przekonanie, że trzeba mieć "więcej pieniążków" by gdzieś dalej się wybrać nadal pokutuje w naszej świadomości. Ja z poprzednie wakacje byłem w Portugalii, a kosztowało mnie to wyłącznie odrobinę więcej niż urlop w naszym kraju uśmiech
    Cytuj
  • kifonda 13 kwi 2015, 7:34     (ostatnio zmieniony przez autora 13 kwi 2015, 23:21, w całości zmieniany 1 raz)
    My Mazury. Zwykle jeździliśmy gdzieś bliżej, bo jesteśmy spod Opola, ale znalazłam sposób, żeby dzieci nie szalały w samochodzie - kupię im jakieś fajne gry na [url=http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=86181&strona=last]nokaut.pl[/url]. Myślę, że w ten sposób będzie spokojniej.
    Cytuj
  • kalina09 14 kwi 2015, 12:25
    Wyjazd do Niemiec, tam mają super aquapark! uśmiech
    Cytuj
  • martinus22 24 maj 2015, 0:09
    Najlepiej wybierz taki hotel/aprtament, gdzie będzie plac zabaw albo jakiś kącik dla maluchów. Niby się na to nie patrzy, ale to jest niezbędne, bo jak będziecie mieli super pogody na plaże albo zostaniecie w pokoju, to dzieciaki się zanudzą. Nie do końca chodzi mi o takie place jak są w parkach, ale apartamenty stawiają domki zabawowe i zjeżdżalnie.
    Cytuj
  • koonik 24 maj 2015, 15:10
    To zdecydowanie najlepsze rozwiazanieuśmiech
    Cytuj
  • zu_za 29 maj 2015, 10:41
    A może okolice Krakowa i gospodarstwo agroturystyczne? Myślę, że to niezły pomysł jeśli chodzi o wakacje w kraju uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum