Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Bankujesz - kupujesz czy warto?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bankujesz - kupujesz czy warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Barnaba56 30 paź 2010, 14:35
    ING Bank wprowadził jakiś czas temu opcję bankujesz-kupujesz, gdzie za uzbierane punkty można taniej kupić wybrane rzeczy. Pytanie tylko czy warto z tego korzystać i jak to się robi?
    Cytuj
  • Basia26 30 paź 2010, 18:20
    To zależy co kupujesz, bo oferta w tym programie partnerskim czy lojalnościowych jest ograniczona.
    Musisz mieć konto w ING Banku lub konto oszczędnościowe. Za dywane pieniądze zbierasz punkty. Punty są też naliczane za depozyty.
    Później wchodzisz na stronę bankujesz-kupujesz i tam wybierasz co chcesz kupić.
    Niestety nie jest to aż tak aktrakcyjna oferta, bo jest duży koszt dostawy zwany opłatą dystrybucyjną - chyba prawie 28 zł.
    Warto więc sprawdzić, czy w innym miejscu nie kupisz taniej. Takie jest tylko moje zdanie.
    Cytuj
  • FinansowyKrawiec 30 paź 2010, 21:46
    Kiedyś przyglądałęm się tej ofercie i nie wygląda ona jakość specjalnie atrakcyjnie.
    Może zdarzają się jakieś "okazje" ale to są raczej wyjątki niż reguła.
    Jedno wiem na pewno - żaden bank nie da ci nic za darmo.
    Cytuj
  • DR_ZYSK 31 paź 2010, 0:13
    Raczej mało atrakcyjna oferta, choć czasem można coś ciekawego upolować.
    Cytuj
  • etalon 25 sty 2012, 15:38
    W bankujesz-kupujesz wszystko jest droższe niż normalnie.
    Wystarczy wziąć jakikolwiek artykuł i porównać go w kilku podstawowych porównywarkach cenowych.
    Już kwota, którą płaci się w złotych jest wyższa do tej, która jest na rynku.
    Do tego dochodzi jeszcze opłata dystrybucyjna.
    No i jeszcze punktami się płaci.
    To jest po prostu dodatkowe źródło dochodu banku zawoalowane zbieranymi punktami przez klientów.
    Zupełnie się to nie opłaca.

    Etalon
    Cytuj
  • Daria05 2 lut 2012, 16:42
    Zdecydowanie wolę klarowne oferty, niż jakieś niby to prezenty, promocje, którym jak się bliżej przyjrzeć, to niestety nie wnoszą nic specjalnie ciekawego i korzystnego dla nas.
    Cytuj
  • Daria05 22 lut 2012, 13:40
    Ja rownież wolę klarowne i jasne reguły gry. Od wielu lat mam konto w PKO BP i nie narzekam, a takie dodawanie "gadżetów" do oferty, tego raczej banki robić nie powinny, jeżeli chcą być uznawane za poważne. Czy człowiek, który lokuje swoje pieniądze w banku zaryzykuje w takiej instytucji?
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum