Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

BZ WBK i konto Avocado

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

BZ WBK i konto Avocado

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • NiJaki 11 lis 2011, 12:53
    BZ WBK i Plus GSM mają uruchomić wspólny produkt konto Avocado, że klient korzystający z ROR w tym banku ma mieć jakieś zniżki w sieci telefonii komórkowej Plus. Obecnie mam konto za zero w PKO BP i tak myślałem czy tego nie zmienić.
    Cała ta propozycja wygląda atrakcyjnie - szczegółów nie znam, tylko czy trudzić się ze zmianą konta czy to może jakaś "papierowa" atrakcja?.
    Cytuj
  • Goldman 11 lis 2011, 16:35
    To już od jakiegoś czasu krąży, i jak to z nowościami bywa, trzeba wczytać się w to co napisali drobnym druczkiem.
    Nikt przecież nie da rabatu rzędu kilkuset złotych w taki prosty sposób. Pewnie będzie trzeba kartą na okrągło obracać, aby w ogóle coś mieć.
    Cytuj
  • BORowik 11 lis 2011, 19:45
    Konto jak widzę jest darmowe... ale. No właśnie.
    Jeśli nie ma wpływu min 1000 zł konto kosztuje na razie 3 zł. Jeśli nie zrobisz zakupu w miesiącu za min 1500 zł ...konto kosztuje 3 zł. Nie jest to dużo, ale prowizje zawsze można zmienić.
    Nie wiem jak to wygląda z dostępem do bankomatów, ale jak są darmowe, to może być atrakcyjna oferta, - podkreslam na dzień dzisiejszy.
    Cytuj
  • Buyer 11 lis 2011, 22:50
    Klientów podzielono na tych co mają umowę i tych co zawierają umowę. Rabaty są czasowe, chyba do pół roku a co dalej?
    W sumie to pierwsza taka oferta cross-sellingu operatora komórkowego i banku, wieć trochę klienci robią za króliki doświadczalne. wielki uśmiech
    Cytuj
  • Eurodolar 11 lis 2011, 23:45
    jak ktoś zawiera umowę lub ją przedłuża (chodzi o telefon) to dostaje zwrot połowy abonamentu lub doładowań przez pół roku, ale nie więcej niż 60 zł miesięcznie. Czyli przy 100 zł abonamencie można zaoszczędzić 300 zl (50*6).
    No fajnie, tylko co dalej, jak to wygląda po pół roku?.
    300 zł piechotą nie chodzi, ale zmiana konto w moim przypadku to byłaby tragedia. Więcej bym stracił niż zarobił, bo czas to kasa.
    Cytuj
  • Market 12 lis 2011, 0:16
    W przypadku tego konta to
    0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
    0 zł za przelewy realizowane przez bankowość elektroniczną i za pomocą m-bankingu,
    0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach na koncie,
    0 zł za korzystanie z karty przy wartości transakcji bezgotówkowych miesięcznie na poziomie minimum 500 zł (więc nie 1500 zł a 500 zł albo coś źle doczytałem).

    Gdybym wiedział w jakim kierunku to pójdzie, hmmm to kto wie czy nie warto przemyśleć opcji. Musiałbym to policzyć, bo w plusie nie ma komórki, a mój operator też daje mi zniżki, a konto czy to będzie 3 czy 10 zł opłaty aż takiej różnicy mi nie robi.
    Cytuj
  • FreeKo 12 lis 2011, 8:07
    Zobaczymy kiedy oficjalnie ruszy oferta nowego konta, pewnie będzie to na dniach.
    Szczegółów nie znam i dla mnie ta oferta jest mało atrakcyjna. Teraz operatorzy walczą o klienta,
    wszak Play daje im popalić.
    Cytuj
  • SzefjakBoss 12 lis 2011, 8:23
    Z tego co wiem i słyszałem to konto ma ruszyć w przyszłym tygodniu. Ciut to dziwne, bo żadnej reklamy w TV nie ma. jak kredyt to wynajmują Banderasa i Devito, a o tym ani słowa.
    Cytuj
  • martamarta11 3 gru 2011, 23:54
    Ja sobie właśnie to konto założyłam, bez najmniejszych problemów, szybko i sprawnie. Zobaczymy jak się rozwinie, mam nadzieję, że powieksza jeszcze zakres uslug. Mi najbierdz podpasowały bezpłatne bankomaty uśmiech
    Cytuj
  • tomekopalowicz 8 gru 2011, 11:00
    Ja od prawie 7 lat mam konto w inteligo i spokojnie je mogę polecić. Bardzo łatwa obsługa przez internet. Dużym plusem jest też jest tanie prowadzenie rachunku. 0 zł w przypadku gdy w ciągu miesiąca zrobisz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 100zł.

    Wszystkie konta osobiste obecnie na rynku możecie porównać na:
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum