Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jak napisać dobre CV?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak napisać dobre CV?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pwalter 13 kwi 2011, 12:26
    Z badań wynika jednak, że 99,2 % cv ląduje w koszu, pozostając bez odpowiedzi i instalując w ich nadawcach poczucie odrzucenia.

    Dzieje się tak z dwóch powodów:

    1. Wiele osób wysyła swoje dokumenty korzystając z gotowych wzorów.
    2. Wiele dokumentów wciąż niedopasowanych jest do wymogów firmy i stanowiska pracy.

    Jeśli chcesz zostać zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną musisz wiedzieć, że każde Twoje cv, musi pasować do konkretnej oferty pracy. Ignorowanie tego faktu, to jeden z głównych powodów dlaczego tak wielu ludzi, którzy korzystają z gotowych wzorów, lub płacą firmom za przygotowanie swojego cv i wysyłają je później do wielu firm w dalszym ciągu bezskutecznie poszukuje dzisiaj pracy.

    Jeśli chcesz spojrzeć na proces tworzenia i oceny CV oczyma rekrutera i dowiedzieć się co jest dla niego najważniejsze. Jeśli chcesz wiedzieć co robią ludzie, których cv pozytywnie przechodzi przez sito rekruterów i zostają zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną to zapraszam Ciebie na darmowe szkolenie online na żywo: 99,2 % CV Ląduje w Koszu - Co Musisz Wiedzieć, aby Napisać Dobre CV?, które odbędzie się już 19.04.2011 r w godzinach 20.00 – 21.00.

    Podczas tego szkolenia online na żywo będziemy odkrywali krok po kroku skuteczne zasady pisania cv, które przybliżą Ciebie do rozmowy kwalifikacyjnej.


    Cytuj
  • clineczkaa 24 lip 2013, 14:10
    Nie każdy jest na tyle ogarnięty, aby napisać dobre CV, nawet mając do dyspozycji pomocne wskazówki. Dlatego czasem warto skorzystać z CV na zamówienie, jak ja zrobiłam (chyba właśnie się przyznałam, że jestem nieogarnięta przymrużenie oka ).
    Cytuj
  • Klatka 20 sty 2014, 14:00
    Myślę, że napisanie CV wcale nie jest taką trudna sprawą. W Internecie można znaleźć różne kreatory, gdzie wystarczy wkleić zdjęcie i uzupełnić luki. O to przykład.
    Cytuj
  • zylek 3 lut 2015, 8:01
    Mnie już kilka razy wytykano blędy w cv, zobaczcie to - https://interviewme.pl/cv-na-zamowienie-cv-na-zlecenie Akurat to ma sens, bo zamawia się raz i jest gotowy wzór. Szczególnie polecam cv w pdf - to wygląda profesjonalnie, estetycznie i tak jak wyglądać powinno. Dla wielu typów działalności wysyłanie cv w docu to na prawdę już całkowita ostateczność!
    Cytuj
  • lotny 23 lut 2015, 15:38
    ja swoje cv robiłem w generatorze i wyszło bardzo dobrze. ogolnie polega to na tym, ze jest gotowy szablon i calosc wypelnia sie spersonalizowanymi danymi. sam pewnie w zyciu bym takiego nie zrobil uśmiech
    Cytuj
  • bokha 27 lut 2015, 12:21
    Napisz do mnie. Piszę i projektuję CV.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum