Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Najlepsze chwilówki 2014, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsze chwilówki 2014

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 10 lis 2014, 12:12
    Jak wejdziesz na ich stronę asakredyt.pl to masz kalkulator. Jak sobie ustawisz jaką chcesz kwotę i na ile to po prawej stronie masz wszystkie opłaty jakie tylko będą z tym związane. Moim zdaniem rozsądne, ale przede wszystkim wyraźnie rozpisane.
    Cytuj
  • RzecznikAasa 20 lis 2014, 0:52
    Dokładnie tak. Dodam tylko, że stopa stała oprocentowania w Aasa wynosi 9%.
    Rekomenduję zapoznanie się z kosztami, które dokładnie rozpisujemy na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań bądź wątpliwości, służę pomocą.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
  • bat-man 23 lis 2014, 0:13
    najlepszy vivus, jak już ktoś musi. ale tylko pierwsza, darmowa jest ok.
    Cytuj
  • RzecznikAasa 26 lis 2014, 20:16
    Naszym atutem i argumentem na tak w stosunku do popularnych pożyczek internetowych, pozostaje wydłużony okres spłat. W Aasa możemy rozłożyć należność nawet na 18 rat miesięcznych. Takie rozwiązanie pozwala spłacić pożyczkę bez nadmiernego obciążania domowego budżetu.

    Pozostaję do dyspozycji Państwa w razie pytań bądź wątpliwości.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
  • Meggi85 27 lis 2014, 12:31
    Nie ufam niczemu co twierdzi, że jest za darmo. Zazwyczaj za tym coś się kryje i zapewne inni płacą za to, żeby jakiś kredyt ktoś miał za darmo. Stanowczo wole Aasa, gdzie te koszta są określone i nie mam żadnych niemiłych niespodzianek. Z tego co widzę nawet na stronie wszystko jest już przy kalkulacjach gotowe i rozliczone. Decydując się na kredyt od razu wiemy na czym stoimy. To chyba najbardziej uczciwe w pozyczkach, prawda?
    Cytuj
  • TianaR 29 lis 2014, 20:59
    Niczego nie ma za darmo to wiadoma sprawa.
    Cytuj
  • charlotte1991 2 gru 2014, 21:07     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2014, 10:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem chwilówki to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają szans na pożyczkę w banku. Ostatnio przeglądałem ranking chwilówek na http://www.centrumpozyczek360.pl/ranking i wydaje mi się, że warto je brać. Zwłaszcza jeśli ktoś naprawdę bardzo potrzebuje pieniędzy a nie ma od kogo pożyczyć. Ja zastanawiałem się nad wzięciem takiej pożyczki na święta ale chyba nie będzie to konieczne.
    Cytuj
  • Meggi85 3 gru 2014, 14:14
    TianaR napisał:Niczego nie ma za darmo to wiadoma sprawa.
    Wydaje mi się, że w firmach, które dają pożyczki pierwsze za darmo to płacą te koszta wyższe pozostali pożyczkobiorcy. Nie wydaje mi się, żeby jakaolwiek tego typu firma działała charytatywnie. Dlatego własnie tak podoba mi się Aasa, które konkretnie i wprost ma wszystko określone i pokazane. KAżdy biorąc pożyczkę zna wszystkie koszta i wie co podpisuje. Takich film powinno być więcej.
    Cytuj
  • Natsan 5 gru 2014, 12:45
    No to, że żadna firma nie działa charytatywnie to oczywiste, ale promocje typu, że pierwsza pożyczka to oddajesz ile dostałeś jest raczej haczykiem, który ma sprawić, że wrócisz do nich ponownie - takie dobre wrażenie. Tak czy inaczej, ja jestem zdania, że jak ktoś już chce brać tego typu pożyczki to najlepiej niech sobie wejdzie na jakieś forum poświęcone chwilówkom i tam niech sobie przeszuka firmy, które go zainteresowały. Poczytać można opinie i podjąć decyzję. Pamiętać trzeba, że w reklamie to każda firma wydaje się idealna.
    Cytuj
  • Spidi4 10 gru 2014, 13:56
    Moim zdaniem lepiej się w chwilówki nie pakować. Już lepiej zdecydować sie na wziecie kredytu w normalnym banku. Czytałem tutaj http://www.banki-opinie.info/bank-pocztowy-f18/ bardzo dobre opinie o banku pocztowym, moze wiec dobrze jest wziąć ten kredyt u nich
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum