Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Skąd fundusze na święta, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skąd fundusze na święta

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ZoHaHa 11 sty 2015, 17:20
    fajnie, że spłatę można rozłożyć na tak długi okres, ale co jesli chciałabym pożyczkę spłacić wcześniej?
    Cytuj
  • Ecia 11 sty 2015, 20:14
    Z tego co wiem nie ma z tym najmniejszego problemu przymrużenie oka Ja moja rozłożyłam sobie na pół roku, co mi się spodobało, to to że dokumenty przyjechaly do domu i mogłam je na spokojnie przeczytać
    Cytuj
  • RzecznikAasa 12 sty 2015, 12:53
    Pozwolę sobie potwierdzić - jak najbardziej tak, można spłacić pożyczkę wcześniej. W przypadku chęci wcześniejszej spłaty zobowiązania, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta celem ustalenia pozostałej kwoty.

    Pozostaję do dyspozycji w przypadku dalszych pytań.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
  • CrocodileR 14 sty 2015, 12:32
    Tutaj jest dużo artykułów, które mogą być bardzo pomocne przymrużenie oka [url=http://finansowaparabola.pl/]http://finansowaparabola.pl/[/url]
    Cytuj
  • kieta 15 sty 2015, 12:31
    I jak po świętach? Wzięłaś kredyt czy nie?
    Cytuj
  • Meggi85 15 sty 2015, 13:01
    Ja wziełam w tym Aasa. Powiem wam, że zasugerowałam się tym co pisaliście i rozłozyłam sobie na dłuższy okres spłat, a jak się uda to po prostu spłacę sobie wcześniej. Nie myślałam kiedyś o takich rozwiązaniach, ale to sie fajnie sprawdziło. Prezenty się bardzo udały i jak dla mnie warto było.
    Cytuj
  • Ecia 20 sty 2015, 8:53
    kieta napisał:I jak po świętach? Wzięłaś kredyt czy nie?
    A po świętach męcząco język hehe
    Trzeba wszystko spalić a kredyt jednak wzięłam, bo potrzebujmy na remont.
    Cytuj
  • Petrova 31 mar 2015, 0:25
    Ehh ja się chyba skuszę na tę pożyczkę. Przed samymi świętami na lodzie zostałam i raczej pracodawca nie wyrobi się z wypłatą.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum