Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co najlepiej inwestować w 2012 r ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co najlepiej inwestować w 2012 r ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marekJan 31 sie 2012, 13:00
    azarus napisał:Z tego co słyszałem to Forex może przynieść spore zyski. Oczywiście samodzielna gra to tylko dla starych wyjadaczy, bo nie trudno tam stracić cały dorobek. Ale są też narzędzia idealne dla początkujących inwestorów, jak choćby rachunek zarządzany? Słyszał z Was ktoś o tym? Pewnie niewielu, bo jak zdążyłem się już zorientować to wiedza na temat tych rachunków w Polsce jest znikoma, niestety. A pewnie uchroniłoby to wielu przed katastrofą na Forexie...
    Odnoszę wrażenie, ze o rachunkach zarządzanych jest jednak teraz trochę głośniej. W końcu pojawiają się jakieś konkretne informacje,, które pozwalają wyrobić sobie jakąś tam opinię. Pewnie tego typu inwestycja nie każdemu przypadnie do gustu, ale nie da się ukryć, że jest to ciekawa opcja dla kogoś kto na Forexie się nie zna, a mimo to chciałby zacząć tam inwestować.
    Cytuj
  • 5 wrz 2012, 11:24
    Ja słyszałam że złoto opłaca się już coraz mniej. Natomiast alternatywą jest srebro, poza tym oczywiście nieruchomości o ile ktoś ma taki kapitał. Ciekawą formą inwestycji mogą być też domeny internetowe. I coraz popularniejsze ubezpieczenia z funduszami kapitałowymi.

    Cytuj
  • tadeusz85 10 wrz 2012, 9:38
    Też mi się wydaje, że złoto powoli spada i srebro będzie najwartościowszym surowcem uśmiech

    Cytuj
  • ImprovedFinance 11 wrz 2012, 13:39     (ostatnio zmieniony przez autora 11 wrz 2012, 14:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli w USA zapadnie decyzja o kolejnym luzowaniu pieniężnym, złoto na pewno zyska znacznie. Możliwe, że powyżej 1900 $ za uncję.
    W obecnej sytuacji złoto jest drogi kosztuję 1730 $. W ciągu 4 lata, podrożało o 1000 $(średnia cena z grudnia 2008- 732$).
    W krótkim terminie zastanawiałbym się nad jego kupnem. Później możliwa realizacja zysków.


    Dla osób które dopiero uczą się inwestowania polecam, skorzystanie z funduszy inwestycyjnych:


    Cytuj
  • comele11 12 wrz 2012, 11:15
    Znalazłem, dobre i tanie rzeczy wewnątrz yo i bardzo przystojny, warto przespacerować Oh
    w jasnych kolorach i fluidityunparalleled. Idealne dla kogoś, kto kocha grać z telefonów, aplikacji i zdjęć na wyciągnięcie ręki. Do 5 punktów interakcji pozwoli
    grać w gry takie jak Fruit Ninja za pomocą 5 punkt jednocześnie, nie tylko smartfony, ale także Tablet PC. wielki uśmiech
    Cytuj
  • Aquarella 17 wrz 2012, 11:03
    Ostatnio sporo się mówi o takiej możliwości, jak brylanty inwestycyjne - myślę, że warto.
    Cytuj
  • dexter01 24 wrz 2012, 8:25     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lis 2012, 9:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja inwestuje tylko i wyłącznie w stare monety i trzymam je u siebie a nie w skarbcach typu Amber Gold co szybkie pożyczki gotówkowe bez biku ze Szczecina udzielał za wpłacane przez inwestorów pieniądze niby na złoto uśmiech
    Cytuj
  • zylek 27 wrz 2012, 11:21
    Jak to w co? W nieruchomości. Może suma wygląda na wysoka, ale w stosunku do poprzedniej wyceny jest symboliczna. I właśnie dlatego warto teraz inwestować w nieruchomości.
    Cytuj
  • ona636 1 paź 2012, 12:34
    Złoto jest najbardziej stabilnym sposobem lokowania pieniędzy.
    Gdyby ktoś był zainteresowany,
    Cytuj
  • skaraf 1 paź 2012, 13:23     (ostatnio zmieniony przez autora 1 paź 2012, 13:24, w całości zmieniany 1 raz)
    ona636 napisał:Złoto jest najbardziej stabilnym sposobem lokowania pieniędzy.
    Gdyby ktoś był zainteresowany,
    ta bardzo. Zwłaszcza po aferze amber gold wielki uśmiech

    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum