Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co zainwestować pieniądze?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co zainwestować pieniądze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • moh 7 cze 2013, 21:15
    Szybko to można tylko stracić pieniądze. Na giełdzie już się nie zarabia tak jak kiedyś. W handlu konkurencja ogromna. Niestety nastają czasy jak na zachodzie Europy, że rentowność biznesów maleje i te kilka kilkanaście procent to jest standard.
    Cytuj
  • 18 cze 2013, 15:30
    A inwestycje w chwilówki?
    Myślał ktoś? To dobre pieniądze przynosi, poczytajcie tutaj:
    Cytuj
  • wiktora-kowalska 24 cze 2013, 15:57
    Każde wolne środki warto zainwestować ja ulokowałam i też jestem ustawiona do końca życia
    Cytuj
  • maks1234 28 cze 2013, 15:31
    Ja jestem fanem numizmatyki, a ostatnio inwestuję złote monety bulionowe. Temat warty uwagi, ponieważ złoto jest zawsze w cenie uśmiech Pozdrawiam
    Cytuj
  • Jol-anta 29 cze 2013, 16:26
    Mój dziadek zawsze twierdził, że w ziemię uśmiech
    Cytuj
  • zuzia83 6 lip 2013, 11:20     (ostatnio zmieniony przez autora 6 lip 2013, 11:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Nieruchomości to na pewno coś, w co warto inwestować. Szczególnie teraz, kiedy ich ceny trochę są niższe.
    Co do złota to wątpliwa inwestycja patrząc na to jak drastycznie załamała się jego cena ostatnio. Ciekawe wydaje się wino i obrazy, ale to już faktycznie większy wydatek.
    Na początku roku czytałam ciekawe info o inwestowaniu w platynę, podobno nowy surowiec inwestycyjny, kilka info, raczej obiektywnych można znaleźć
    Cytuj
  • Adrianol 8 lip 2013, 8:26
    Najlepszą inwestycją jest własna wiedza która zawsze zaprocentuje nam wielokrotnie w przyszłości.
    Dobre inwestowanie pieniędzy w najbliższych latach będzie możliwe w kilku sektorach
    Cytuj
  • monika_ko 13 lip 2013, 20:35
    zdecydowanie się zgadzam z przedmówcą, inwestowanie w nieruchomości jest teraz najbardziej korzystne, ale nie wszystkich stać na kupno i obrót nieruchomościami. Uważam, że każdy powinien trochę odkładać pieniędzy w tych trudnych czasach, a nawet inwestować. Ja zbyt dużych puli oszczędności nie posiadam, ale od wielu lat inwestuję w złoto. Tutaj nie trzeba mieć kokosów, bo sztabki są nawet po kilka gramów, a złoto inwestycyjne. Eksperci przekonują by inwestować okolo 5 - 10 % sowich oszczędności właśnie w kruszce szlachetne.

    Poza tym w każdym kantorze można wymienić złoto, a i w sklepach numizmatycznych nie pogardzą naszą małą sztabką. Ktoś z Was zdecydował się też na lokowanie oszczędności w złocie lub monetach?
    Cytuj
  • zott 18 lip 2013, 9:33
    Najlepiej w złoto inwestować . Zawsze było i będzie w cenie.
    Cytuj
  • IKZE 18 lip 2013, 15:31
    Najlepszą inwestycją wydaje się złoto lub nieruchomość, chociaż przestrzegałbym też przed braniem kredytu na zakup nieruchomości, tylko dlatego, że stopy procentowe są niskie ni kredyty stosunkowo tanie.. Na stronach dotyczących kredytów hipotecznych można znaleźć dużo opinii, że wraz z poprawą koniunktury stopy procentowe wzrosną a przy tym także koszty kredytów, nawet o kilkaset złotych, dlatego jeżeli kogoś nie stać na kredyt, nie powienien go brać, tylko dlatego, że obecnie nie jest on aż taki drogi..pamiętać trzeba, że taki kredyt spłaca się latami a trudno powiedzieć ile jeszcze stopy procentowe będą na tak niskim poziome
    Cytuj