Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co zainwestować pieniądze?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co zainwestować pieniądze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 15 paź 2013, 22:42
    A lokaty? Macie? Polecacie? Gdzie? Zastanawiam się czy nie założyć jakiejś na zimę.
    Cytuj
  • Agna 18 paź 2013, 17:52
    Podobno w złoto się opłaca.
    Cytuj
  • hasanna 22 paź 2013, 10:12     (ostatnio zmieniony przez autora 22 paź 2013, 10:18, w całości zmieniany 1 raz)
    W złoto to już teraz niekoniecznie się opłaca, ale można przecież zdecydować się tez na inne [url=http://]inwestowanie obligacje korporacyjne[/url], akcje giełdowe, czy też forex nadal są w grze i można na tym nieźle zarobić. Co prawda wiadomo, że wszystko musi być w granicach rozsądku, bo ryzyko tez jest duże i można trochę kasy stracić, ale na pewno szybciej na tym też się zarabia niż na złocie.
    Cytuj
  • 7 lis 2013, 21:14
    Tylko pamiętajcie by na giełdzie nie inwestować wszystko w jedną firme a w np. 3 przymrużenie oka
    mój znajomy niestety mnie nie posłuchał,a że nie znał się też na giełdzie to zainwestował w to co uważał za pewne no i... stracił prawie połowe środków przymrużenie oka tak więc do każdej inwestycji podchodzić z głową uśmiech
    Cytuj
  • hipcio 14 lis 2013, 14:28
    Odpowiedź stosunkowo prosta - w nieruchomości. Jest to doskonały sposób do ochrony kapitału przed inflacją. Ponad to można czerpać z tego korzyści - np poprzez wynajem. A w przyszłości gdy pojawi się już ustawa o odwróconej hipotece to będzie można zapewnić sobie godną starość. Prace nad ustawą która ureguluje odwróconą hipotekę trwają.
    Cytuj
  • Agna 27 lis 2013, 19:09
    Tylko na giełdzie to się trzeba znać.
    Cytuj
  • 29 lis 2013, 15:18
    Polecam inwestować środki w udziały w małych i średnich przedsiębiorstwach - start-up'ach dla których [url=http://]dokapitalizowanie[/url] to często możliwość na rozwój i kilkukrotne pomnożenie obrotów z których część to kasa dla inwestora. W tego typu interesach można się na różne sposoby zabezpieczyć i to inwestor dyktuje warunki więc warto.
    Cytuj
  • 6 gru 2013, 13:05
    Słyszałeś kiedyś o Venture Capital - jest to sposób dofinansowywania firm, inwestujesz w jakiś podmiot, oni pracują, wycena firmy rośnie, a Ty za dwa lata zbierasz ustaloną część zysków. Wiadomo jest to ryzyko, ale w warto - bo możesz zarobić i pomóc komuś rozkręcić ciekawy interes.
    Cytuj
  • 6 gru 2013, 15:19
    Myślę, że nieruchomości to najlepsza inwestycja. Oczywiście trzeba już dysponować jakimś nie małym kapitałem, aby uzyskać nieruchomość, ale jeśli ja miałbym taką możliwość, to na pewno mocno pomyślałbym o takiej inwestycji.
    Na przykład kupno mieszkania pod wynajem jest dobrym pomysłem, jednak trzeba tu też wziąć pod uwagę jego lokalizację. Myślę że warto też pamiętać aby nie zamykać się na jedną inwestycję lecz starać się inwestować dalej.
    Cytuj
  • jarzynka 10 gru 2013, 10:32
    ja zaczynam odkładać na ike- nawet niewielkie sumy odkładane co miesiąc pozwolą mi za jakiś czas zgromadzić spory kapitał.
    Cytuj