Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Ile kosztuje reklama w internecie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ile kosztuje reklama w internecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • translatore 30 sty 2013, 9:58
    reklama w Internecie czasami nic nie kosztuje, jeśli można wymienić się np. miejscem reklamowym, ja reklamuję czyjąś usługę na swoich stronach a ktoś na swoich stronach reklamuje moją tak jak to jest opisane tu: może warto wykorzystać czyjeś kontakty, nakłady na reklamę i zwiększ świadomość istnienia swojego produktu lub usługii a dzięki temu swoje szanse na odnalezienie potencjalnych klientów dzięki nowym miejscom reklamowym i to całkowicie bez opłat uśmiech
    Cytuj
  • 30 sty 2013, 13:39
    Spróbuj poprostu sam pokombinować, jeśli Cię nie stać na profesjonalna firmę zajmująca się pozycjonowaniem stron. Poczytaj troszkę, to naprawde nie jest skomplikowane. A kto lepiej Cię wypozycjonuje jak nie Ty sam. Skoro na swojej branży znasz się nalepiej. Porozglądaj się na forach, odpowiedź jest prosta...przymrużenie okaJest milion kanałów, dzięki którym rozpowszechnisz swoją markę. Dojdź do tego sam i wszystkie możliwości wypisz na kartceuśmiech Powodzenia!


    Pozdrawiam

    Cytuj
  • idora 31 maj 2013, 20:25
    Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie ... to zależy jaki masz budżet i co chcesz reklamować. Jeśli jest to firma, która zajmuje się finansami lub biuro podróży to wydasz sporo pieniędzy na reklamę ponieważ jest duża konkurencja. Czym większa konkurencja dla danej branży tym większy będzie koszt reklamy.

    Jeśli jednak nie masz środków na reklamę możesz zacząć od tego co dają w sieci za darmo: dodaj firmę do katalogów. Strona poza tym, że daje możliwość dodania firmy do katalogu to umożliwia założenie wizytówki i dość ciekawej strony firmowej bez ponoszenia żadnych kosztów. Załóż bloga firmowego, załóż fanpage na facebooku, reklamuj się na forach związanych z Twoją branżą ... czym więcej będzie Twojej firmy w internecie tym większa szansa na to, że znajdą Ciebie klienci.

    Pozdrawiam
    Darek
    Cytuj
  • Filipek11 11 sie 2014, 16:48
    Sposobów jest bardzo dużo ale czasu brak żeby wszystko ogarniać samemu.
    Mi to robiła mała ale żwawa agencja.

    No i najważniejsze dostałem czyli działania w Google, na Facebook'u, reklama spotu reklamowego na Youtube i wsparcie marketingiem szeptanym.
    Cytuj
  • j4885nek 13 sie 2014, 14:17
    50zł netto za miesiąc jeśli chodzi o jedną frazę kluczową. uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 19 sie 2014, 15:45
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • koonik 21 sie 2014, 10:28
    Dobra reklama niestety dalej kosztuje sporo, ale myślę, że naprawdę warto w to włożyć nieco pieniędzy, bo to się po prostu zwraca
    Cytuj
  • Kamaa86 8 wrz 2014, 18:42
    @koonik zgadzam si z Tobą. Promocja wiąże si z kosztami, ale to inwestycja. Zwraca sie. Tez mam small business i zaczełam od marketingu szptanego, aby inni internauci powoli zaczeli mnie kojarzyc - bardzo fajnie sie sprawdzilo. Oczywisci na poczatku chcialam sama to prowadzic, ale to jest czasochłonne i łatwo zrobić sobie czarny PR...Zleciłam taka promocje i oni juz sie wszystkim zajeli. Pisali o tym co chciałam i jak chcialam, elastyczni ale tez kreatywni. Takie kampanie nie sa takim duzym obciazeniem finansownym, wiec warto chociaz sprobowac.
    Cytuj
  • Reaktia 10 wrz 2014, 12:34
    Kampania reklamowa prowadzona we właściwy sposób zdecydowanie jest inwestycją. Ważna jest dywersyfikacja metod i dopasowanie działań do specyfiki branży, produktu albo usługi. Jako osoba, która prowadzi firmę zajmującą się reklama w Internecie od kilku lat, wiem, że bardzo ważne jest początkowe spotkanie i nakreślenie ram strategii marketingowej - aby wiedzieć, do jakiego celu konkretnie dążymy, w jakim czasie chcemy go osiągnąć i jaki budżet na te działania przeznaczyć. Metody reklamy w Internecie są bardzo zróżnicowane, dlatego ich odpowiedni dobór jest kluczowy! Tylko niektóre z nich to: marketing szeptany, e-mail marketing, wysyłka newsletterów, komunikacja za pośrednictwem mediów społecznościowych, blog firmowy, reklama Google Adwords, pozycjonowanie i naprawdę wiele, wiele innych
    Cytuj
  • Aniela22 27 paź 2014, 19:33
    To zalezy na jaka formę reklamy chcesz postawić. Według mnie w internecie podstawa to pozycjonowanie. W ten sposób wiecej osób do nas trafi. Ważne jest też to aby zajeła się tym jakas profesjonalna firma.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum