Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Ile kosztuje reklama w internecie?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ile kosztuje reklama w internecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4
  • 29 paź 2014, 13:25
    A ile kosztuje samochód?
    Cytuj
  • koonik 3 lis 2014, 15:17
    Bardzo dobrze, że tak zapytałeś? Ludzie nie mają świadomości jak absurdalne jest ich pytanie. Można nawet pójść o krok dalej: ile kosztuje pojazd?
    Cytuj
  • wiki878 12 gru 2014, 9:33
    Jeśli nie masz zbyt dużego budżetu na pozycjonowanie to radzę skorzystać z bazy linków. Dzięki temu sporo zaoszczędzisz, będziesz mógł samodzielnie zdecydować na jakich stronach chcesz reklamować swój sklep i będziesz miał pewność, że wszystko będzie zrobione tak jak chcesz. Ja do tej pory korzystałam z usług firm zajmujących się pozycjonowaniem ale stwierdziłam, że pora na oszczędzanie w firmie i chcę się zająć tym sama.
    Cytuj
  • ada111 16 gru 2014, 13:22
    a może stwórz dla swoich pracowników koszulki z nadrukiem? w 100% ekologiczne uśmiech
    Jeśli szukasz ciekawych, kolorowych, a przede wszystkim ekologicznych bez chemii koszulek to zajrzyj na naszą stronę! www.karoka.pl
    Stworzymy Ci nadruk z Twoim lub osoby, której chciałabyś sprezentować koszulkę z ulubionym motywem, który jest trwały i się nie spiera! uśmiech
    Bądź eko uśmiech
    Cytuj
  • sylwia4012 3 cze 2015, 11:17
    Reklama ma różne ceny w zależności jaka. Najlepiej jest zainwestować w pozycjonowanie. Widziałam, że prowadzą takie działania np. na: [url=http://...]link http://funkymedia.pl [/url]. W jednym miejscu możesz podnieś rangę swojej strony, sklepu w dobrej cenie. Teraz bez takich działań biznes w sieci może szybko zniknąć.
    Cytuj
  • Lozo32 23 cze 2015, 16:09
    To zalezy od tego na jaką reklamę się zdecydujesz. Moze podpytają jakś agencje o koszty takiej reklamy.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum